PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 456
ocen
7,1 10 1 41456
5,8 10
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

Czy jestem tu jedyny

ocenił(a) film na 9

który uważa ten film za najlepszego klasycznego Bonda?

ocenił(a) film na 10
Kartolus

Nie, też jestem wielbicielem tego odcinka. I często też mam takie odczucie, że jest mój ulubiony odcinek z serii, mimo że jest na dobrą sprawę jednym z najspokojniejszych w dziejach tego cyklu.

wojteczek

Jak na osobę, która nakręciła Goldfingera to film naprawdę słaby. Potrzebne byłyby zmiany: Blofeld powinien zginąć w teaserze, a w filmie wrogami powinni być Jack i Serafino Spang. No i te gonitwy samochodowe, powinny być okraszone wystrzałami, a samochód Bonda powinien mieć jakieś bajery. No i usunąć cały watek broni kosmicznej, bo to idiotyzm w czystej postaci. Aha, no i Lana Wood powinna być główną dziewczyną Bonda. Poza tym fajnie jakby w filmie Bond został uwięziony w westernowym miasteczku jednego z braci Spang. Wint i Kidd oczywiście powinni zostać :)

Kuba1983

Ach, no i już tu powinien zagrać Roger...

ocenił(a) film na 5
Kuba1983

Zgadzam sie ten film to juz era Morra a nie Connerego, jak dla mnie jeden z najslabszych z serii, akcja wlecze sie niesamowicie i kompletnie bez pomyslu, mozna by wiecej zaczerpnac z ksiazki ktora miala wiecej ciekawych watkow, jak dla mnie Conerry dalej wymiata ale nie ratuje filmu

ocenił(a) film na 10
Kartolus

Jak widać nie :). Ta część jest również moją ulubioną.

ocenił(a) film na 10
Kartolus

Jak dla mnie tez jest to jeden z najlepszych Bondow :)

ocenił(a) film na 5
Kartolus

Jedyny może nie, ale chyba zbyt wielu zwolenników tej części nie ma.

ocenił(a) film na 6
Kartolus

Mi ta część nie bardzo leży...

Kartolus

Dla mnie średniak

ocenił(a) film na 3
Kartolus

Jak dla mnie to najsłabszy Bond. Jestem wielkim fanem serii ... Ale tego nie potrafię ścierpieć.

ocenił(a) film na 5
_Lennox_

Dla mnie tak samo, jedyny Bond, podczas seansu którego dosłownie usnąłem. Zdecydowanie najsłabszy z serii z Sean'em.

ocenił(a) film na 8
Kartolus

Ja uwielbiam tę część. Jest cudownie absurdalna i ma świetny klimat.

ocenił(a) film na 8
Kartolus

To piosenka Shirley Bassey niesie ten film!
https://www.youtube.com/watch?v=kr8DBCPlB40

Pierwsza autentycznie udana i będąca punktem odniesienia dla całej serii. Ukochana piosenka Tiny Turner.

Diamenty są wieczne
Diamenty nigdy mnie nie okłamują
A kiedy miłość odchodzi
One błyszczą
Diamenty są wieczne.

https://www.youtube.com/watch?v=ZwbEuzJCnqI

ocenił(a) film na 9
Kartolus

Dla mnie najlepszy Bond z Connerym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones