PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490574}

Dive!

7,1 16
ocen
7,1 10 1 16
Dive
powrót do forum filmu Dive!

Bardzo ciepłe, pozytywne kino Naoto Kumazawy. Plakat, tematyka filmu jakoś nie specjalnie zachęcają do jego obejrzenia. Sięgnąłem po tę pozycję ze względu na Misako Renbutsu, która zagrała krótki epizod, oraz osobę reżysera. Nie zawiodłem się - film jest ciepły, rodzinny (w dobrym tego słowa znaczeniu). Niby nic ważnego się niedzieje, przedstawiona historia jest bardzo prosta i przewidywalna. Niemniej - Naoto Kumazawa najzwyczajniej w świecie potrafi nadać swoim filmom ten pozytywny powiew, dzięki któremu uśmiech nie schodzi z ust przez długie godziny. Do tego naprawdę dobre zdjęcia i muzyka i mamy film, któty warto obejrzeć. 8.

kaspric

Trochę offtop, ale jeśli lubisz Misako Renbutsu i R.Hirokiego, to możesz przetestować film River z 2012 roku. Misako gra tam główną rolę

ocenił(a) film na 8
snake1410

Na pewno zobaczę, zwłaszcza, że to Hiroki (chociaż może w tej chwili nie mam klimatu na jego kino).
Trochę offtop: Jezu, przeczytałem jeszcze raz mój wpis powyżej, powinni karać za takie byki ortograficzne i składnię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones