PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625654}
3,5 2
oceny
3,5 10 1 2

Doberman: Cops Blood Never Dries
powrót do forum filmu Doberman: Cops Blood Never Dries
baltazariusz

...uuu... kaku nie zrób...

colagio

osrałeś się?

baltazariusz

Skąd ten wniosek?! Czy ja podniecam sie czyms co moze kiedys nastąpi, zeby bylo smieszniej tym czyms ma byc kolejny zwykły film? Nie, to Ty zakladasz beznadziejny temat, ktory u znacznej wiekszosci wywołuje uśmiech politowania na twarzy... To wlasnie w takich sytuacjach ludzie siedzacy przed monitorem mowią do siebie "żebyś sie nie zesrał z tego czekania..." - zebys mial cokolwiek w swojej makówie poza sianem, ujrzałbyś jakim mietkiem podnietkiem jestes... a tak... cierp kołku, cierp...:)

baltazariusz

Na razie mało faktów,kto zrobi film,kto zagra główne role itd,wiemy tylko,że scenariusz napisze ten od pierwszej części,to juz jakiś dobry znak...

aronn

Zgadzam się z tobą aronn Tchéky Karyo to połowa sukcesu szkoda tylko ,że nie wystąpi juz w swojej fenomenalnej roli policyjnego inspektora. Druga połowa to Vincent, Monika i reszta popaprańców od "Doba" . Bez tych aktorów film może okazać się słaby. Pozostaje nam czekać i modlić się by produkcja ta była kontynuacją części pierwszej z tą samą obsadą.

thembiec

ważne żeby była dobra muzyka i fabuła...

aronn

Liczę , że fabuła nie zawiedzie .Mam ost na cd z Dobermann'a .Soundtrack z części pierwszej był genialny perfekcyjnie dobrana muzyka do obrazu . Nie śledziłem dalszych losów grupy Schyzomaniac ,lecz gdyby poproszono ich o nagranie ścieżki do części drugiej to by była rewelacja :) .

baltazariusz

Boję się, że będzie odgrzewany, efekciarski kotlet :/ Jedynka mi się bardzo podobała, pomimo swoistego kiczu płynącego z ekranu. A sam Tcheky Karyo zagrał w niej fantastycznie!

henrycze

ja w Dobermanie 1 nie widziałem żadnego niedopasowanego aktora lub słabo grającego wszyscy się doskonale spisali. Film wypas.

markin

Niestety niemal pewne, że dwójka nigdy nie powstanie :/

henrycze

ciekawe czemu kasa, bo pomysł chyba jakiś jest

baltazariusz

bedzie bedzie i ja doczekac sie nie moge hehe

baltazariusz

Nie ma i nie będzie.
Ale niesmak pozostał ...

baltazariusz

i co nic z tego ?

baltazariusz

No jeszcze troszkę cierpliwości i będzie rzeźnia, masakra i przegięcie w jednym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones