PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657170}

Dobry dinozaur

The Good Dinosaur
6,7 28 432
oceny
6,7 10 1 28432
5,8 13
ocen krytyków
Dobry dinozaur
powrót do forum filmu Dobry dinozaur

Po raz kolejny mamy tego niezbity dowod w postaci tej animacji. To co z samego poczatku rzuca sie mocno w oczy to sceneria, ktora wyglada bardzo realistycznie, jakby zywcem wyciagnieta z prawdziwych kadrow filmowych. Sama fabula jest dosc interesujaca, sporo ciekawych zdarzen, mocno emocjonujaca akcja dzieki ktorej ogladalo sie to swietnie. Niektore sceny budzily duze napiecie, byly bardzo dramatyczne i wzruszaly do lez. Generalnie w filmie dominuje powaga co sprawia, ze nie nadaje sie dla dzieci, za malo tam humoru i kolorowych, wyrazistych postaci, mlodszy widz bedzie miał problem z przyjeciem takiej ilosci powaznej i dramatycznej tresci. W sumie to spodziewalem sie czegos mniej atrakcyjnego, a bardzo mile sie zaskoczylem, bo na prawde animacja wywarła na mnie duze wrazenie. Minusami tego filmu sa malo interesujace postacie i nuda, ktora momentami wystepuje. Uwierzcie mi ze dobrze przedstawieni, interesujacy bohaterowie sprawiaja, ze cala akcja i chwile spedzone z nimi to przyjemnosc sama w sobie, tego doswiadczylem na przyklad w "W glowie sie nie miesci" rowniez od Pixara.

Tworcy stworzyli po raz kolejny cos, co zostanie mi w pamieci na dlugi czas i za to kocham Pixar, bo kazdy ich twór utwierdza mnie w przekonaniu, ze jest to najlepsza wytwornia animacji, a same filmy animowane to najlepsza forma przedstawienia pieknych historii z masą madrych wartosci do przekazania, dla zarówno mlodszych jak i starszych widzow.

ocenił(a) film na 9
bartosz_strzelecki

Zgadzam się z większością tego co napisałeś :) Wreszcie ktoś komu się podobało. Gdybym sugerowała się średnią ocen, to pewnie nie obejrzałabym.

ocenił(a) film na 8
szpilka_fw

Faktycznie, ocena jest zaniżona... Ludzie po prostu nie dostrzegają piękna i uroku tego filmu. Ja jestem uczulony na tkliwość i dramat, więc podczas seansu nie raz miałem łzy w oczach. Po zakończeniu byłem w szoku, bardzo mnie ta cała historia poruszyła.

ocenił(a) film na 9
bartosz_strzelecki

No to mamy podobne odczucia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones