PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5124}
6,5 2 474
oceny
6,5 10 1 2474
5,5 10
ocen krytyków
Dolina Issy
powrót do forum filmu Dolina Issy

Filmu nie widzialem ,ale książka , książka rewelacja.

ocenił(a) film na 8
riko62

Ksiązka fantastyczna, a film... film ma skrajne opnie. Dla mnie jest to próba dialogu Konwickiego z Miłoszem. Udana próba. Filmem jestem zachwycona, ale gdybym wcześniej nie czytała książki to pewnie niewiele bym z niego z zrozumiała.

Inga__filmweb

Ksiazka , rewelacyjna , fakt, ale musze cos doprecyzowac, ja te ksiazke ....."czytalem " ....w formie eboku- w wykonaniu.............ANDRZEJA SEWERYNA!!!!!!! i to dopiero jest majstersztyk. Naprawde, magia MILOSZA i magia SEWERYNA sie polaczyły. Było to prawie 2 lata temu , i nadal nie moge zapomniec o tej magicznej ksiazce.
Ebook , czy sluchowisko na podstawie jakies naprawde dobrej ksiazki i w dobrym wykonaniu, to naprawde cos pieknego.
Jak np: Saga rodu Forsyteow dla niektorych nudny serial , ale ksiazka , a jeszcze lepiej ebook w wykonaniu dobrego aktora to jest dopiero coś.

riko62

Niezła reklama, zachęciłeś mnie.

majkalipcowa

Juz czas zobaczyc film, ale zwlekam.Eboka w wykonaniu Seweryna polecam nadal goraco

riko62

Też właśnie filmu nie miałam jeszcze okazji oglądać, książką jestem oczarowana, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

ustinja

Ksiazka naprawde jest znakomita, ale ja nadal zostaje pod wrazeniem perfekcyjnego przeczytania jej przez znakomitego Andrzeja Seweryna,

riko62

Słucham właśnie audiobooka ale w wykonaniu Holoubka i też jest wspaniale. Całe szczęście że nie Ksawery Jasieński, który psuje swoim czytaniem lektury, a który czyta wiele innych książek Miłosza.

adam_zielinski_7121

hmmm , też bym chetnie jeszcze raz posłuchał, w wykonaniu Holoubka !!!!!

ocenił(a) film na 10
riko62

Film jak najbardziej też warto zobaczyć (choć niekoniecznie trzeba się nastawiać na książkę w wersji kinowej). Na swój sposób jest niesamowity, mroczny (można nawet powiedzieć o klimacie horroru) bardzo stylowy i klimatyczny. Na pewno nie jest to kino dla każdego, ale jeśli już komuś "podejdzie", to się do niego wraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones