PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228049}

Dom Usherów

The House of Usher
4,5 1 848
ocen
4,5 10 1 1848
Dom Usherów
powrót do forum filmu Dom Usherów

Pytanie

ocenił(a) film na 9

znacie jakąs stronkę żeby obejrzeć ten film w necie,za darmo i bez żadnego programu i za lektorem?? jeśli tak to prosze o podanie.Pozdrawiam

Bartekweb

twój wcześniejszy temat sugeruje, że już ten film widziałeś NAWET DAŁEŚ MU 10. Więc nie, nie znamy żadnej takiej strony. Debil.

Perykles

Szanowny mistrzu gry czas leci i wszystko zmienia się. Gość szukał filmu wykonał wpis na forum z prośbą o pomoc. Jednak nie doczekawszy się szybkiego odzewu sam znalazł (lub dostał namiar na priva) obejrzał i ocenił. Niestety nie mógł skasować tego tematu, a widać zapomniał napisać, że to nie aktualne (co zresztą można poznać, samemu że film jest oceniony -a temat być może przyda się innym. Ot tak np. jak mi, który jest ciekawy co też ludzie wypiszą i wynajdą, aby np. jak niżej).

Bartekweb

Trochę późno odpowiedziałam ale ja znam tu : http://twojekino.org/?q=dom%20usher%F3w&id=0 i obejrzysz za darmo jak wrzucisz to na str . www.tv.wrzuc.to .

ocenił(a) film na 2
Bartekweb

Mogę Ci sprzedać za 0 zł + koszty przesyłki. Mam ten gniot na płycie. :)

Bartekweb

Ziomek polecam stronkę cda jest w stu procentach za darmo i nie ma reklam podczas emisji. Może nie wszystkie filmy są na tej stronce ale i tak i tak jest przebogaty wybór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones