PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5131}

Dom dusz

The House of the Spirits
7,7 41 933
oceny
7,7 10 1 41933
7,2 5
ocen krytyków
Dom dusz
powrót do forum filmu Dom dusz

Jedna ze scen filmu:
Wszyscy siedzą przy kolacji,nagle wieje wiatr,otwierają się drzwi i wchodzi Ferula,całuję Clarę w czoło i odchodzi.Clara mówi potem ze Ferula umarła.
Przyznam ze na tej scenie miałam małe dreszcze ze strachu.Nigdy nie zapomnę tego wyrazu twarzy Feruli kiedy tak szła i potem podeszła do Clary.Moje odczucia świadczą chyba jedynie o tym,ze gra aktorska w tym filmie była na najwyższym poziomie.A co wy myślicie o tej scenie?

użytkownik usunięty
Miss_Snape

Rany, ja też się bałam, naprawdę..:)
Glenn Close wyglądała tak przerażająco...

ocenił(a) film na 8
Miss_Snape

Mnie też sie podobała ta scena, choć nie powiem , żeby mnie wystraszyła:) Cały film miał niesamowity klimat. Obsada była doborowa, szczególnie Irons, Streep i Close [ czasem żartuję, że na planie spotkały się 2 najbrzydsze, choć świetne aktorki:)]. Ogólnie film, jak najbardziej, godny obejrzenia:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
Mims

Tak Glenn w tej scenie była nieco straszna,tak jak taka postać z horroru:cała na czarno,grobowa mina...No ale w końcu przyszła powiadomić Clarę o swojej śmierci więc nie mogła przyjść na różowo z uśmiechem na ustach xD

użytkownik usunięty
Miss_Snape

<faktycznie 2 najbrzydsze, ale genialne aktorki ;-)>

komentarz powyżej: no, tak, wiadomo :D Ale jej mina była naprawdę przerażająca...a to świadczy tylko o tym, jaką dobrą jest aktorką :D :)

ocenił(a) film na 9

Tak xD
A poza tym wcale nie uważam,ze te aktorki są aż taaak brzydkie.Meryl jest ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones