PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869771}

Doors

3,3 77
ocen
3,3 10 1 77
Doors
powrót do forum filmu Doors

Można odblokować możliwość oceniania.

mackey_mordrake

Dla potomnych zostawiam moją ocenę - 1

siweq

Ludzie, którzy wystawiają ocenę za filmy 1 lub 10 chyba nie za bardzo rozumieją sens oceniania xD To nie jest Tinder lub Badoo moi romantyczni przyjaciele :D

Kuba_16

Na 3836 ocenionych filmów dałem 16 jedynek. Z tym filmem 17, mniej niż 0,5%. Film jest fatalny, nie ma w nim nic co mogłoby spowodować że zawyżyłbym ocenę.

siweq

Bzdura. Twoja ocena to tylko i wyłącznie wyraz Twoich emocji - nie ma w niej nic co mogłoby komuś pomóc w wyborze tego filmu. Jest dużo gorszych filmów, dużo trochę gorszych, dużo lepszych i dużo dużo lepszych. Twój komentarz i ocena niczego nie wnosi i nikomu nie pomaga więc zachowaj swoją bezużyteczną, emocjonalną ocenę dla siebie ;)

Kuba_16

ale ja nie jestem jakimś krytykiem żeby komuś pomagać w wyborze filmu. Oceniam wyłącznie dla siebie. 0,5% obejrzanych przeze mnie filmów otrzymało jedynkę a Ty dalej próbujesz mi wmówić, że oceniam film pod wpływem emocji co jest kompletnym wymysłem. Film obejrzałem 23-go, a ocenę dałem 26-ego. Dałem ją w komentarzach tylko dlatego, że nie można ocenić filmu w tradycyjny sposób. Chyba, że chodzi Ci o mój dopisek "dla potomnych". Napisałem go tak sobie. Nawet nie myślałem, że ktoś tu kiedyś zajrzy.
Spośród słownych ocen dostępnych na filmwebie "nieporozumienie" pasuje najlepiej do tego filmu. "Bardzo zły" to stanowczo zbyt wysoka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones