PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329144}

Dotknąć szczytu świata

Touch the Top of the World
7,1 198
ocen
7,1 10 1 198
Dotknąć szczytu świata
powrót do forum filmu Dotknąć szczytu świata

Cudowny film, na prawdę. To, co tam odwalił Peter Facinelli, to był pokaz idealnych umiejętności aktorskich. Trudno było uwierzyć, że Erica nie gra niewidomy... Świetna koncepcja - sama wyprawa na Everest przeplatana jest wspomnieniami bohatera, dzięki czemu nie patrzymy ciągle na wspinających się facetów. Dałam 10 i polecam każdemu obejrzeć. Takie filmy pozwalają spojrzeć nieco inaczej na własne życie...

nikita_lost

Po przeczytaniu tak zachęcającego komentarza powinien juz nic nie pisac atylko w podskokach włączać e-mula. No ale muszę zapytać. Droga(i) Nikito kolekcjonuje wszystkie filmy z Brucem Campbellem, czy Mogłabyś napisać jak duża jest jego rola?? Z góry dziekuje

ocenił(a) film na 10
lwidz

Jestem w 100% pewna, że Nikita to dziewczyna xD Bruce zagrał wspaniałego człowieka, ale jego rola nie była zbyt wielka. Co do filmu: Jest znakomity. Mało co obecnie potrafi mnie wzruszyć, a twórcom "Touch..." się udało. Brawa dla nich, brawa dla Petera Facinellego, daję 10.

ocenił(a) film na 10
Delgado

Znakomity film, ogląda się na prawdę z przyjemnością. Przyłączam się do braw poprzednika dla Petera Facinellego. Doskonała kreacja, z resztą nie tylko w tym filmie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones