PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684356}

Dracula: Historia nieznana

Dracula Untold
6,4 99 854
oceny
6,4 10 1 99854
3,5 6
ocen krytyków
Dracula: Historia nieznana
powrót do forum filmu Dracula: Historia nieznana

Jakub Gierszał!!!

ocenił(a) film na 8

Podobno gra tutaj Gierszał - postać Acemi!!! Zdziwienie!!!

ocenił(a) film na 8
Dark_Cat

Właśnie wróciłam z kina i kilka razy patrzę i myślę "kurde ten koleś wygląda jak Jakub Gierszał", ale wiesz hełmy i tak dalej.. Wracam do domu i patrzę wow :D

aga7765

i jak oceniasz jego gre w tym filmie?

ocenił(a) film na 8
emik_filmweb

Nie ma co oceniać, naprawdę niewiele. Mogę co najwyżej powiedzieć, że zrobił dobre wrażenie :)

użytkownik usunięty
aga7765

Ale fajnie ze chociaz nastepny mlody, polski aktor (po Joannie Kulig i Agacie Buzek) gra w zagranicznej produkcji :)

A co z Olbrychskim, który grał w Salt? O takich aktorach powinniśmy mówić.

Gierszała poznałam nawet w hełmie. Pewnie został zatrudniony ze względu na 'obcy' akcent. Dobrze dla niego, ale jego gra jakoś nie powaliła. Oglądając film, chcę zatracić się całkowicie w fabule i nie mieć poczucia, że patrze właśnie na aktora. Niestety takie odczucia mi towarzyszyły patrząc na grę Jakuba w tym filmie. Może ze względu na to, że było go stosunkowo mało w filmie, nie potrafił pokazać czegoś więcej. Dla mnie sztywno i sztucznie ;)

ocenił(a) film na 6
paperxplane

w jakim helmie? On nawet przez minute nie mial zadnego helmu na glowie - widac, ze tylko pieprzycie zeby pieprzyc - do teraz nie wiecie ktora postac on w ogole gral... ;D

Wikus_Van_De_Merwe

https://data.whicdn.com/images/270208663/original.jpg

ocenił(a) film na 6
paperxplane

PS
I nie chodzilo wcale o jakis obcy akcent - zapewnie tak samo o obcy akcent chodzilo w obsadzeniu Anglika Dominica Coopera w role tureckiego Soltana Mehmeda, co nie? ;D
Dobra kobieto - jak tego nie mozna pojac - Gierszala wzieli - bo chodzilo o wyglad - on mial zagrac po prostu Janczara - czyli pieknego i wmiare egzotycznego, bo blond i niebieskooki mial dobrze pasowac do swity na dworze tureckiego sultana... Po drugei - po co go tak oplakujesz? - Ta jego rola miala byc z gory przeciez drugoplanowa - a takie to jak maja do wypowiedzenia 2 zdania - to trzeba juz sie cieszyc... A ty chcesz od razu, zeby nie wiem jakich aktorskich wyczynow mial chlopak sie popisac. Gra Cie jego nie powalila - bo to nie byla zadana tam jakas gra - tylko zwykle odbebnienie tekstu - ot takie tam zwykle ciulanie za aktorskim chlebem. Ot i nic poza tym i nic tam wielkiego... Takze zniz moze swoje wymaganie nad chlopakiem....

aaaaa nastepny młody- mój błąd :D

użytkownik usunięty
paperxplane

Spoko :)

ocenił(a) film na 8

No pewnie! Ja się bardzo ucieszyłam jak dowiedziałam się (w domu), że to on, bo podczas seansu miałam myśl "ale ten aktor podobny do Gierszała", ale nie przyszło mi do głowy, że to po prostu ON! :D

aga7765

tak samo miałam, myślałam sobie skądś go znam, a tak później patrze że podobny do Gierszała, ale nie sądziłam że naprawdę to on :D

użytkownik usunięty
emik_filmweb

Koleś ma jedną linijkę tekstu w całym filmie. JEDNA LINIJKA. Już Iza Miko zagrała większą rolę (w wyciętej scenie) Clash of the Titans btw też z Luke'iem Evansem.

ocenił(a) film na 8

To co nie możemy o tym rozmawiać , bo nie warte to wspomnienia przy wyciętej super scenie Miko? Luuuz. Z innych występów Polaków też się na pewno wszyscy cieszą ;) Tak samo jak cieszą mnie maleńkie role Rosati i trzymam za dziewczynę kciuki ;)

użytkownik usunięty
aga7765

A czy gdziekolwiek napisałem, że nie możecie rozmawiać czy cieszyć? Gdziekolwiek napisałem, że wycięta scena z Miko jest super? Trzecioplanowe role faktycznie są powodem do radości.

ocenił(a) film na 8

Eh.. Chyba każdy widzi jaki jest wydźwięk twojej wypowiedzi już daj spokój ;) Oczywiście nic takiego nie napisałeś :) Cieszymy się ze wszystkich występów Polaków i na tym zakończmy ;)

ocenił(a) film na 8
aga7765

Jak coś to sory cofam - ty nie napisałeś, że się cieszysz, żebym zaraz nie musiała się tłumaczyć :) Ale ja się cieszę i wiele innych Polaków też, pozdrawiam, trochę luzu, radości i dystansu :)

użytkownik usunięty
aga7765

To po co w ogóle było zaczynać cały ten dialog? Padło pytanie o jego "grę aktorską" to się wypowiedziałem: pojawił się gdzieś w tle w trzech czy czterech scenach, stał z głupkowatą miną i hełmem zakrywającym pół twarzy, po czym rzucił jednym "groźnym" tekstem i wypadł z "życiowego kocyka". Mówiąc krótko, nie zachwycił. Gdybym nie wiedział, że on to on to nawet bym go nie zauważył. Każdy mógłby pojawić się zamiast niego. Dosłownie każdy i wyszłaby identyczna rola. Tyle ode mnie. Też pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 8

"głupkowatą miną, JEDNA LINIJKA, nawet Miko zagrała więcej" - to brzmi jakby zrobił ci krzywdę, nie wiem skąd taka negatywna energia u ciebie. Zagrał krótko, fajnie, że zagrał i tyle ;)

użytkownik usunięty
aga7765

Nie. To brzmi bardziej jak faktyczny stan rzeczy.

ocenił(a) film na 8

Brzmi jak argument pesymisty w rozmowie z optymistą :P Mamy inne podejścia i myślenie, moglibyśmy tak gadać do usranej śmierci ;)

użytkownik usunięty
aga7765

Po raz drugi, w takim razie po co to było w ogóle zaczynać?

aga7765

Wiem data. A czy to była duża rola? Główna? Drugoplanowa? Epizodyczna? Ile miał czasu ekranowego?

użytkownik usunięty
Dark_Cat

'You can keep running if you want.' To wszystko, co mu zaproponowali. Nie ma sie czym eksajtować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones