PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684356}

Dracula: Historia nieznana

Dracula Untold
6,4 99 854
oceny
6,4 10 1 99854
3,5 6
ocen krytyków
Dracula: Historia nieznana
powrót do forum filmu Dracula: Historia nieznana

niezly

ocenił(a) film na 5

tylka nie urywa , poczatek fajny , pozniej juz tylko gorzej.scena z wampirem w jaskini mistrzostwo .scena pierwszej walki z niewiernymi smieszna.nie ma co sie oszukiwac film sredni ale obejrzec mozna.

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

W zalewie plastikowych cudów to całkiem sprawnie zrobiony film- nawet logika nie siada. Prowadzenie kamery i sama wizualizacja -genialnie. Bałam się,że będzie trochę tandetnie, ale jest spoko: spadająca księżniczka, Turcy, pale, scena w jaskini, z nietoperzami czy słynny : master, master- twórcy połączyli wiele elementów. Scena walk trochę przypominała mi Castelvanię ale tak na plus.

ocenił(a) film na 5
kanari

owszem jest kilka fajnych scen , jednakze w zyciu ten film nie zasluguje na 9 ,coz kwestia gustu.napisz jesli mozesz jakie filmy uwazasz za plastikowy cud

parsxzywykutafon

Zgadzam się- można obejrzeć z czystej ciekawości, bo jakby nie było to dobry pomysł na 'odświeżenie' tematu i ukazanie go z zupełnie innej perspektywy.

Mnie rozbawiła scena, kiedy poddani Wlada chcieli go żywcem spalić- na co on się rzecz jasna wkurrr... i nagadał im, że są niewdzięcznikami, a jego żona z oburzeniem i w pełni rozpaczy wyskoczyła z 'nie jesteś sobą'... ;-)

selene_13

...i też takie małe niedopatrzenie, że mimo swojej niezwykłej szybkości, nie zdążył złapać żony, kiedy ta spadała z urwiska- dość wysokiego na dokładkę

ocenił(a) film na 5
selene_13

a wiesz ze to np najbardziej mnie tez zdziwilo ,gdyz w/g slow wampira w jaskini mial byc szybszy niz gwiazda.do momentu gdy wyszedl z jaskini uwazam ze bylo super . b. lubie filmy o wampirach , przeczytaj np nekroscop,niezla ksiazka ,w zasadzie cala seria. a film?daje rade nic poza tym

parsxzywykutafon

jeśli lubisz wampirzą tematykę, to polecam książkę 'Wampir' Marii Janion- przekrojowo o wampirach i bardzo ciekawie :-)

ocenił(a) film na 5
selene_13

lubie -poszukam tez pozycji
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones