PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684356}

Dracula: Historia nieznana

Dracula Untold
6,4 99 854
oceny
6,4 10 1 99854
3,5 6
ocen krytyków
Dracula: Historia nieznana
powrót do forum filmu Dracula: Historia nieznana

takie dziwne

ocenił(a) film na 8

Sama postać grana przez Luka Ewansa była świetnie wymyślona. Ale sam film taki sobie. Ale nareszcie od paru lat wymyślili film o prawdziwym wampirze, który się pali na słońcu, a nie jakiś zmierzch co wampiry się świecą. Koniec filmu zepsuł wszystko. Nie wiem czy zakończenie to był początek drugiej części ale chyba tak.

ocenił(a) film na 8
kotka123456

Dracula Untold ma byc poczatkiem wspolnego uniwersum filmowego z klasycznymi potworami. Nastepnym filmem ma byc Mumia w 2016, a i kilka innych jest w planach. Pewnie wyjdzie z tego "gra" na wieksza skale.

ocenił(a) film na 8
gikkiri

Nie wydaje mi się, żeby koniec zepsuł wszystko. Wręcz przeciwnie - był bardzo dobry, ponieważ widz po takim zakończeniu zastanawia się co wydarzy się później, nurtują go różne pytania. Jednak nie sądzę aby ukazała się kontynuacja. Czasem lepiej raz a dobrze, niż robić kolejne części tylko po to, żeby robić.
Poza tym film bardzo dobry i warty obejrzenia ;)

ShirleYabooko

Też uważam, że końcówka była świetna :) Film przyjemny i warty obejrzenia. Jednak Dracula z Garym Oldmanem skradł moje serduszko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones