PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873371}
3,3 5 750
ocen
3,3 10 1 5750
3,0 15
ocen krytyków
Druga połowa
powrót do forum filmu Druga połowa

Widzę, że większość komentarzy, a na pewno wszystkie pozytywne, pochodzą z kont założonych w grudniu 2019 i w maju 2021. Ciekawe dlaczego te z 2019 czekały aż półtora roku na swoją życiową szansę poklakierkowania. Czyżby były pierwotnie utworzone dla innego filmu? A swoją drogą, to moglibyście trochę popracować nad formą tych komentarzy, bo to jest tak przewidywalne, że aż nieśmieszne. Poczytajcie sobie prawdziwe pozytywne komentarze o jakimś filmie i wyciągnijcie wnioski. Nikt nie pisze np. "pójdę z dziewczyną" czy "pewnie się uśmieję". Próbujcie dalej.

boolion

Ciekawe czy to Kino Świat (dystrybutor) zatrudnia bezpośrednio, płacąc od komentarza, czy też to rodziny twórców, wyczuwając klęskę, piszą te wypociny za darmo i stawiają dziesiątki ;)

beware_fb

Te komentarze są tak sztuczne i żenujące, że prędzej to jakieś boty wysmażają, trzeźwy człowiek by tego nie napisał :p

Rejka

Nawiasem mówiąc, na całym forum poświęconym temu filmowi są może 2 wpisy osób, które rzeczywiście go widziały - reszta to a) klakierzy wystawiający dziesiątki bez obejrzenia i wypisujący bełkotliwe peany w stylu pójdę na ten film choć nie mam ręki i nogi b) ludzie od mietczynskiego wystawiający jedynki i jadący po klakierach :D Obie grupy skutecznie zniechęcają do filmu, ale halo! Czy ktoś go rzeczywiście widział? Poza Mietczynskim? :)

beware_fb

ja widziałem, mietczynskiego zobaczylem dopiero wczoraj późnym wieczorem

RezZer

I co? Scenariusz tak genialny jak piszą? ;)

ocenił(a) film na 2
beware_fb

Widział. Wiedziałem też o filmiku na Jutjubie, bo telefon mi doniósł, ale z zasady nie oglądam/nie czytam recenzji przed obejrzeniem filmu, bo one zawsze jednak spojlują.

Co do filmu, to nie jest to największa kupa, jaką wydaliła z siebie polska, hehe, kinematografia (or should I say: przemysł kręcenia filmików reklamowych). Zresztą można się domyślić po ocenach recenzentów Filmwebu. Koło dobrego filmu to to też oczywiście nie stało, a właśnie scenariusz jest w tym wszystkim chyba najsłabszym punktem, bo są długie momenty, kiedy nie dzieje się nic, albo dzieje się coś zupełnie z dupy. No i dialogi pisał naprawdę jakiś średnio rozgarnięty typ, albo co gorsza człowiek mający potencjalnych widzów za przygłupów... Chociaż może najgorsze jest to, że film nie opowiada przede wszystkim historii, tylko reklamuje miejsca, firmy i osoby. Ale tak już do tego w polskim "kinie" przywykłem, że już nawet nie umiem się zdobyć na jakiś większy bulwers.

Rejka

Bystrzejsze było zatrudnienie Krychy, te fejki mogli już sobie darować

ocenił(a) film na 1
qutomilno

Dokładnie, zwłaszcza, że to wyjątkowo negatywnie nastraja z góry do produkcji. Kampanie reklamową i marketing też trzeba umieć prowadzić.

boolion

grudzien 2019? To nie przypadkiem Futro z misia z panem rowniez Cezarym:)

ocenił(a) film na 1
kodyak81

O proszę, bardzo możliwe! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones