PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174049}

Duchy Jindabyne

Jindabyne
6,5 113
ocen
6,5 10 1 113
Duchy Jindabyne
powrót do forum filmu Duchy Jindabyne

dramat tak( w końcu ktoś umiera) ale kryminał???? a już na pewno nie thriller!."Współczesna historia o duchach dla dorosłych" - :/ od razu mówie że nie ma w tym filmie ani jednego ducha. film długi (2h) i bardzo monotonny. chwilami zmuszałam sie żeby go obejrzeć. ale to moja opinia.
Po prawie godzinie filmu znajduja ciało a w drugiej godzinie dzieje sie tyle co w pierwszej - prawie nic. no nie wiem co tu jeszcze dodać .. chyba tyle że nie bardzo się opłaca oglądać.. a i napisów nie ma do tego filmu :)

ocenił(a) film na 4
chick_no1

jestem tego samego zdania. ocena zdecydowanie za wysoka. ponadto ani to kryminał, ani thriller. po prostu dramat. wg mojej opinii - nudny dramat. nie polecam.

Krowa_4

Nie oglądałem. ale mam zamiar dodam tylko że jak ktoś umiera (jak wyżej napisała chick_no1) a do tego znajdują jakieś ciało (domyślam się że trupa który nie umarł ze starości) - to film można sklasyfikować do kryminału - bo to jak najbardziej wątki kryminalne są. Tylko tyle :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones