PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219556}

Dungeon Siege: W imię króla

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale
4,8 18 693
oceny
4,8 10 1 18693
Dungeon Siege: W imię króla
powrót do forum filmu Dungeon Siege: W imię króla

Co to miało być??
żona mówi na męża "Farmer"
Statham cały film naparza w jednej i tej samej szmacianej koszuli! nawet po zostaniu Królem nie zmienia jej na jakąś zbroję.
Perlman lata z kilofem
Główny bohater przy użyciu maczety "wygrywa" wojnę....
WTF? jakim cudem ten reżyser zwerbował taki "oddział" aktorów to ja nie wiem :D

żona mówi na męża "Farmer" - mi chyba to

użytkownik usunięty
MarcoK

Jest jeszcze sporo rzeczy to których można w tym filmie się przyczepić :D

Cdn żalów :
-ninja oddział Króla
-te potworki które wyglądają jak wrogowie power rangersów z jakiejś serii
-Statham jakoś nie pasuje za chu... do realiów tego film - jakieś fantasty/średniowieczny/ninja świat ...
-Statham jako już król biega i dalej kroi przeciwników nic nie zważając na swoje (chyba już ważne) życie
-akcja z tym odbijaniem we 3 żony Statham (nie mogli się całkiem przebrać za te ludziki wyjęte żywcem z Power Rangersów ?)
-nie ma krwi (jest to strasznie żałosny zabieg by nie podbić wieku w którym można to oglądnąć do 16+) a cały czas jest jakaś walka i ciachanina !!!!!
- to tak jak w horrorze nic by nie miało przestraszyć !!!!

etc.

użytkownik usunięty
spritex12

Dobrze powiedziane, reżyser i scenarzysta powinni sobie przeczytać nasze komentarze i zastanowić się nad swoimi dalszymi karierami, film był nisko budżetowy stąd z pewnością wiele takich baboli :D

ocenił(a) film na 5

Film kosztował 60 mln USD.
Mnie ciekawi czy ktoś przy pomocy Uwe'go nie postanowił odpisać ich od podatku... bo inaczej tego nie pojmę jak mu mogli dać taki kapitał.

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Za 60 baniek da się zrobić dobry film, fachowców im najwyrazniej brakowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones