PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219556}

Dungeon Siege: W imię króla

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale
4,8 18 692
oceny
4,8 10 1 18692
Dungeon Siege: W imię króla
powrót do forum filmu Dungeon Siege: W imię króla

Nie wiem jak wpłynął i czym przekonał reżyser aktorów że się zgodzili zagrać w takim chłamie. Ostatnio oglądałem ten film w TV i z niedowierzaniem przecierałem oczy, co tu robi taka plejada znanych aktorów. Jason Statham i Ron Perlman (od dekady łapią się raczej na wysokobudżetowe produkcje). John Rhys-Davies chyba zapomniał o bardzo dobrej roli Gimliego z Władców Pierścieni. Burton Reynolds widać że odgryza własny ogon od swojej kariery. Leelee Sobieski lubię , niestety do tej pory pokazywała się raczej w przeciętnych filmach ale nie o takim niskim poziomie jak W imię Króla. Claire Forlani, która utkwiła mi w pamięci z niezapomnianego Joe Blacka, miała chyba przez dłuższy czas głuchy telefon z propozycjami ambitniejszych ról.

ocenił(a) film na 5
culukas

Spójrz na reżysera. Po prostu chcieli zrobić mu niespodziankę, To tak jak u Ed Wooda zagrała słynna postać, ale już dogorywająca Draculi z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

$$$ jak nic, a co wyszło wszyscy widzieli.

ocenił(a) film na 6
culukas

budżet filmu to 60 milion dolarów i już masz odpowiedź na swoje pytanie...

culukas

Ci aktorzy chyba byli w promocji w wytwórni więc Uwe wziął całą zgrzewke. Pięknie też ktoś wjebał na tym filmie prawie 50 baniek w plecy, auć musiało boleć. Jego kiedyś ktoś zabije bo widać że nad nim nie panują :P

culukas

'dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów' (St. Lem). od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones