PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343292}

Dwa światy

10 Items or Less
6,7 4 813
ocen
6,7 10 1 4813
Dwa światy
powrót do forum filmu Dwa światy

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

czyli 9. Film z bardzo pozytywnym przesłaniem. Poprawił mi nastrój.
Siadłem do niego bez żadnych recenzji, nic o nim nie wiedziałem, więc mocno mnie zaskoczył. Przy klasyfikowaniu do gatunków, określiłbym go jako "obyczajowy" i "inny". Na prawdę warty obejrzenia, ale to nie jest typ przeboju, spodoba się raczej nielicznym.

ocenił(a) film na 10
Neojawor

Całkowicie się z Tobą zgadam, z tym że rozważam 10/10. ;)
Genialny przykład, że za grosze można stworzyć świetny film.
Polecam każdemu, ale spodoba się raczej nielicznym, jak powiedział przedmówca.

ocenił(a) film na 10
Neojawor

Bez zawahania 10/10!
Świetny, pozytywny film, gra aktorska Morgana cudowna.
Wszystko mi się spodobało: sposób kręcenia, aktorzy, MUZYKA (111/10), scenerie, fabuła!

10/10 Oby więcej takich filmów

ocenił(a) film na 10
Neojawor

Ja również chętnie się podpisze pod twoją wypowiedzią. Oglądnąłem go przypadkiem, praktycznie nic wcześniej o nim nie wiedząc i spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Bardzo pozytywny przekaz, świetna gra Freeman'a, fajna muzyka, właściwie w filmie podobało mi się wszystko:) Idealny przykład że w kinie nie liczą się tylko efekty i kasa.

Neojawor

Mimo, że film się spodoba nielicznym to już Nas trochę jest :-) :P

Dla mnie film genialny,
bo mile mnie zaskoczył oraz poprawił humor.

Świetnie pokazuje to o czym często zapominamy ...
o prostocie codziennego piękna :-)

3scot

Podczas oglądania tego filmu uśmiech nie schodzi z ust nawet na moment. Polecam, świetny film :D

ocenił(a) film na 8
luqazs

Ten film to dowód, że nie trzeba wydawać milionów dolarów żeby zrobić dobry film. Wystarczy dobry scenariusz i para świetnych aktorów. :)

ocenił(a) film na 8
3scot

Zgadzam się, jest 3 nad ranem i zamiast iść po prostu spać, poprawiam sobie humor.

Neojawor

Zgadzam się jak najbardziej. Film lekki i bardzo pozytywny. Ogląda się go z wielkim uśmiechem na twarzy. Świetny Freeman i urocza Paz Vega. W pełni zasłużone 7/10. : )

ocenił(a) film na 9
human93

Kurde wyczerpaliście temat:),idealny film na złe samopoczucie,tak myśle ;P

ocenił(a) film na 3
Neojawor

A ja mam inne zdanie film jest tak nudny i bezpłciowy że dziwię się, że taki gwiazdor jak Freeman zdecydował się na zagranie w nim.

ocenił(a) film na 3
tomucho77

Racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones