PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1051}

Dwa miliony dolarów napiwku

It Could Happen to You
6,5 21 107
ocen
6,5 10 1 21107
5,0 3
oceny krytyków
Dwa miliony dolarów napiwku
powrót do forum filmu Dwa miliony dolarów napiwku

Choć takie typy filmów to nie mój gust, lecz przyznaje, że miło się go oglądało. Polecam :)

ocenił(a) film na 8
DiDi_RamBo

Cage zagrał świetnie, postać policjanta była niezwykle autentyczna aż było czuć dobroduszność tego bohatera. Wielka szkoda że Nicolas obecnie tak bardzo dołuje.

ocenił(a) film na 10
DiDi_RamBo

moj typ filmu to tez nie jest, wydaje mi się ze specjalnego klimatu nadaje wlasnie Cage, nie widzialem jeszcze zadnego filmu z Cage'm ktory by mi sie nie spodobał ;-)

astok0

Obejrzyj "Ghost Ridera", poza tym "Skarb narodów" też porażka.

Mavelius

http://www.filmweb.pl/film/B%C3%B3g+zemsty-2011-485629 - a to widzieliście?
Mam wrażenie, że wiele osób tego nie dostrzega albo traktuje to jako kolejny dół Cage'a ale dla mnie tutaj Nicholas bardzo wyraźnie mruga okiem do kamery. Dawno się tak nie ubawiłem.

byniek

Możesz rozwinąć swoją myśl?

użytkownik usunięty
byniek

zgadzam się

byniek

Oko to puszcza w Drive Angry, Seeking Justice chyba było zagrane na pół-poważnie, bo ewidentnie się tam aktorsko nie wysila, choć aktorem jest rewelacyjnym.

Nie zgadzam się natomiast co do oceny Skarbu Narodów, bardzo lubię oba filmy (choć znowu, Cage się nie wysila - inna sprawa, że nikt tego od niego tam nie oczekuje), pierwszy Ghost Rider również jest niczego sobie, ma kilka ekstra momentów (aktorsko, znowu - bez wodotrysków).

ocenił(a) film na 2
OneLazyBastard

chyba w życiu nie widziałeś/aś komiksu, film to porażka bez ładu i składu a efekty na poziomie polskiego Wiedźmina

ocenił(a) film na 6
DiDi_RamBo

Połowę oceny dałem za Nicolasa. Fakt, zagrał poprawnie, ale ten film bez niego byłby bardzo kiepski. : )

ocenił(a) film na 6
DiDi_RamBo

nie wyobrażam go sobie w filmie wojennym

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

Jest do zobaczenia w Szyfrach wojny ;)

ocenił(a) film na 6
Absint

a faktycznie, masz rację

ocenił(a) film na 10
Absint

i zagrał idealnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones