PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632289}

Dwugłowy rekin atakuje

2-Headed Shark Attack
2,3 4 526
ocen
2,3 10 1 4526
Dwugłowy rekin atakuje
powrót do forum filmu Dwugłowy rekin atakuje

Kocham go, jest wspaniały. Scenariusz przede wszystkim, ale i emocje - od pierwszej do ostatniej minuty. Aktorstwo takie sobie, ale można przymknąć oko.

Polecam! ;-)

Dwuglowa biedronka

żartujesz ??? :O:O:O ???

ocenił(a) film na 10
kam001

Nie, czemu?! Super film! Widziałam już trzy razy ;-))

Dwuglowa biedronka

No ok;);) to obejrzyj czwarty ;O

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Wredny_Sqrvol

Dziękuję. Widziałam go już trzy razy i za każdym razem podoba mi się coraz bardziej!

Mogliby nakręcić film o dwugłowej krwiożerczej biedronce :P Grupa studentów w wyniku sztormu trafia na tajemniczą wyspę na środku Pacyfiku. Rajskie wakacje przeradzają się w walkę o przetrwanie, bowiem w buszu czai się dwugłowy owad, będący genetycznym wojskowym eksperymentem...

Pozdrawiam! ♥

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dwuglowa biedronka

Ja z niecierpliwością czekam na "Dwugłowy rekin atakuje 2"

ocenił(a) film na 10
karcow

haha bylbym pierwszy w kolejce do kina :D :D

ocenił(a) film na 10
filip404

Pierwszy zaraz za mną :DD

Dwuglowa biedronka

ja po cichu liczę, że w drugiej części autorzy jeszcze bardziej zaskoczą widzów. Może np. zamiast dwugłowego rekina pojawi się rekin...czterogłowy? Tylko czy to by już nie było zbyt ambitne kino...

ocenił(a) film na 1
Dwuglowa biedronka

Film wyśmienity :) Oglądałam go z rosnącym przerażeniem i niedowierzaniem - myślę, że o tego typu emocje chodzi twórcom horroru ;)

ocenił(a) film na 10
Dwuglowa biedronka

Zgadzam się. Jeden z lepszych, jaki z dziewczyną "widzieliśmy".

ocenił(a) film na 10
Dwuglowa biedronka

Jest najlepszy, do konca trzyma w napieciu.

Dwuglowa biedronka

Jak dla mnie ten film może śmiało konkurować z "ojcem Chrzestnym" czy "Władcą Pierścieni"

ocenił(a) film na 10
sontagwoj

Nawet lepszy, bo bardziej życiowy :-)

ocenił(a) film na 2
Dwuglowa biedronka

absolutny klasyk kina kl. Z, najlepsza komedia, jaką miałam szczęście obejrzeć od kilku ładnych lat :D

ocenił(a) film na 1
Dwuglowa biedronka

ludzie maja rozne zboczenia!!!

Dwuglowa biedronka

A ja tam lubię takie filmy :) Nie za ambitne, trochę straszne. Lubię do niego wracać jak mam gorszy dzień ^^ Zdecydowanie polecam

Dwuglowa biedronka

Hahahahaha !! Hahahaha !! :D

Dwuglowa biedronka

dokładnie klasyka kina mistrzostwo ale ja dalem 9 bo jest minimalnie słabszy od Rekinado

użytkownik usunięty
Dwuglowa biedronka

Ludzie. Nie karmcie trolla. Dał niezłą prowokację a wy łykacie to jak pelikany ryby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones