PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632289}

Dwugłowy rekin atakuje

2-Headed Shark Attack
2,3 4 526
ocen
2,3 10 1 4526
Dwugłowy rekin atakuje
powrót do forum filmu Dwugłowy rekin atakuje

Swietny!

ocenił(a) film na 1

Trzymie w napieciu, pecam wszystkim gdyby lecial w kinie wart bylby kazdej ceny biletu!

ocenił(a) film na 1
IiHarry

genialny film !!!

ocenił(a) film na 1
IiHarry

10/10

ocenił(a) film na 1
IiHarry

Może być sppjler!!!!


zgadzam się z przedmówcą. Nie wiem co za gimbusy nie znający się w ogóle na sztuce filmowej oceniają na 1!!! ten film powinien być w TOP 10! Reżyser musi być naprawdę kreatywną, bystrą osobą żeby wpaść na taki pomysł z dwugłowym rekinem. Widziałem dwu głowe węże, zółwie rekin dwugłowy chyba nie istnieje ale pomysł dobry. Chociaż krwiożercze żółwie też by były dobre. Mam nadzieję że jak powstanie druga część to będzie dwugłowy żółw. Film z drugiej strony pokazuje jak ludzie tak odmienni i pałający do siebie nienawiścią ludzie w trudnych chwilach potrafią zjednoczyć się i pokonać krwiożercze zło. Jedynie co mnie irytowało w tym filmie to ten playboy chodzący w rozpiętej niebieskiej koszuli. Zachowywał się jak dupek w stosunku do tej miłej blondynki która wskoczyła do wody (ten facet powinien ją wyręczyć) żeby uratować sytuajcje. Na szczęscie trzeźwe myślenie bohaterów i zachowanie zimnej krwi (no prawie) doprowadziło do unicestwienia bestii. Gorąco polecam na nudne wieczory!

ocenił(a) film na 2
Piterrek

Dokładnie to samo poczułem! Dobry komentarz.

użytkownik usunięty
Piterrek

macie racje. Nominacja do Oskara gwarantowana! Carmen na mur beton ma Złoty Glob. Brakowało tylko Toma Cruise! POLECAM 10/10

ocenił(a) film na 1
IiHarry

Tez sie zgadzam. Brad Pitt zagral swietnie, Scarlett Johansson no bajka w ogóle brak słow.

IiHarry

Lewa głowa grała znacznie lepiej od prawej. Szkoda że wybuchła! Na szczęście na następnym ujęciu była już cała xD

Valdoraptor23

Magia kina :)

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

popieram. widać, ze lewa głowa miała większy potencjał twórczy! kwestia przygotowania do roli lub po prostu talentu. czekam na kolejne cześci. jupi!!

Myślę że logicznym następstwem odniesienia tak kasowego sukcesu będzie produkcja sequela pt. "Trzygłowy rekin 3D" ;)

Valdoraptor23

A potem «Trzygłowy rekin kontra dwugłowa Godzilla»! To będzie coś!

IiHarry

yyyy not sure if trolling x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones