PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011888}
4,9 6 484
oceny
4,9 10 1 6484
6,0 23
oceny krytyków
Dzień Matki
powrót do forum filmu Dzień Matki

Potworny kloc

ocenił(a) film na 3

Aktorstwo naciągane, blamaż, tandeta i osłabienie, dla mnie 15 minut wystarczyło.

ocenił(a) film na 7
taxipompey

Może rozwiniesz pojęcie "aktorstwo naciągane"? Chętnie się pośmieję...

ocenił(a) film na 3
gggggrzegorz

Nie ma się z czego śmiać, takie filmy degradują gatunek, a jeżeli nie widzisz, że i temat sztuczny i aktorstwo na siłę, to możesz zostać w swojej bańce.

ocenił(a) film na 7
taxipompey

Degradują gatunek ? przecież to właśnie taka gatunkowa nisza, więc nie ma w niej czego degradować. Dalej jednak nie za bardzo wiem co chcesz swoim wpisem przekazać, bo co to znaczy temat sztuczny (idąc tym tropem można tak powiedzieć o KAŻDYM filmie), no i aktorstwo na siłę (chciałbym się dowiedzieć co to takiego)...

ocenił(a) film na 3
gggggrzegorz

Nie filozofuj, skoro podobają ci się filmy źle zagrane filmy z nonsensownymi scenami i dialogami, to twój ból.

gggggrzegorz

Ja ci rozwinę. Aktorstwo tak przerysowane, że aż drewniane. Zalicza pełen obrót. Na zasadzie - tak bardzo bawimy się gatunkiem, że aż robimy z siebie kretynów. Epizod Doroty Kolak jest takim idealnym tego podsumowaniem. Te 'cool' słowa brzmią w jej ustach tak bardzo nienaturalnie, że jest to po prostu żenujące, a nie zabawne. W Polsce nie ma tradycji tego typu grania i widać to gołym okiem bo nikt tutaj grać w taki sposób nie umie. Inna sprawa, że 3/4 obsady, to w ogóle ludzie chyba z ulicy bo są po prostu tragiczni warsztatowo. Najkorzystniej wypada Grochowska, ale tylko dlatego, że mało mówi. Generalnie też jest żenująca i nie odnajduje się w tej konwencji za grosz. Powiedzmy, że w serialu 'Nielegalni' zagrała podobną rolę i wiedziała jak ją zagrać bo tam nie próbowali robić filmu przypominającego jazdę po grzybach halucynogenach.

taxipompey

Ja wytrzymałam tylko 5 minut

ocenił(a) film na 4
Extreme6667

bo typiara zmarnowała cały 6-pak? xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones