PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 202
oceny
4,8 10 1 51202
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

wtf?

ocenił(a) film na 1

Wkręceni przy tym ,,filmie" to arcydziełoo :)

ocenił(a) film na 1
Jx3

dokładnie. Nie spodziewałam się czegoś wielkiego, w końcu to komedia romantyczna. Ale taka żenada mnie zaskoczyła. Nie tylko Wkręceni, ale choćby inne polskie komedie romantyczne jak "Dlaczego Nie" czy coś w tym stylu są o wiele lepsze. Najgorsi w tym filmie są głowni bohaterowie. Nie napiszę drewniany o Komorowskim, bo obraziłabym drewno, które ma w sobie więcej życia. On naprawdę ma jedną i tą samą minę, dosłownie jak manekin i uchachana Kurdej Szatan, której się wydaje, że wciąż jest w reklamie Playa i słodka idiotka z dziwnymi minami to jest to, czego oczekują widzowie. Naprawdę najgorszy pod każdym względem duet roku.

ocenił(a) film na 1
Agamnik

Szczerze to nigdy nie oceniam aż tak krytycznie filmów. Zazwyczaj tylko ocena ale przy tym jakże ,,wspaniałym" filmie niestety krytyka musi być. Bardzo lubię komedie romantyczne Katarzyny Grocholi , ale w tamtych filmach obsada była bezbłędna a tu niestety aktorzy jak z ulicy :)

ocenił(a) film na 3
Jx3

Racja. Film trzyma poziom prezentowany od lat przez polską kinematografię. Chyba nie trzeba dodawać, że jest to bardzo niski poziom, a jeżeli w produkcji tej znalazłyby się jeszcze jakieś odniesienia do żydów i tego jak byli przez Polaków gnębieni to mielibyśmy również wskazany kierunek, w którym nasze rodzime kino zmierza.
Kiepski scenariusz, dialogi, gra aktorska i całkowity brak pomysłu na pokazanie choćby namiastki realizmu. Najgorsze jest jednak to, że komediowe sceny zostały zastąpione głupotą, czy wręcz debilizmem niektórych postaci.

Jx3

100% masz racji-dopiero skończyłem oglądać i jestem wstrząśnięty tym ,,arcydziełem''...

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

Najgorszy film jaki ogladalam a ta Kurdej-Szatan beznadziejna. Grają tam takich głupich ludzi..

ocenił(a) film na 2
Jx3

Popieram w 100%. Nie oglądałam nowszych polskich produkcji, ale polskie filmy sprzed lat były o niebo lepsze mimo swojej fabuły (która w polskich komediach najczęściej jest poplątaniem z pomieszaniem) właśnie dzięki dobrej obsadzie. A tutaj nie wiem jak to nazwać, ale nie dość, że fabuła jest kompletnie bez sensu, to jeszcze aktorzy sztuczni jakby ich wzięli pierwszych lepszych z ulicy. Porażka, dziwi mnie tak wysoka jak na ten film ocena.

Jx3

Obejrzałam dzisiaj i chyba sama bym tego lepiej nie ujęła. Fabuła słabiutka, aktorzy jak kawałki drewna, słowem - emocje jak na grzybobraniu.

ocenił(a) film na 1
Trissh

okropny ,,film" istna tępota ludzka ;PP

ocenił(a) film na 2
Jx3

Zgadzam się straszny chłam kto pisał te dialogi?Żałuje, że straciłam tylko na niego czas,ale mam to do siebie,że jak już zacznę oglądać jakiś film staram się obejrzeć go do końca i nawet gdy jest okropny poszukuje plusów.Starałam się naprawdę iz nalazłam jeden -piosenkę Meli Koteluk to wszystko nic więcej się nie da odnaleźć.

ocenił(a) film na 1
Tina_K

naprawdę dziwie się że niektórym naprawdę się to podoba ale każdy swoje gusta ma ;P jakbym poszła na ten ,,film" do kina to żałowałabym wydanych pieniędzy ;))

ocenił(a) film na 1
Jx3

dla Chuckiego ten film to kupa 1/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones