PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766875}

Dzień patriotów

Patriots Day
7,1 30 972
oceny
7,1 10 1 30972
6,8 5
ocen krytyków
Dzień patriotów
powrót do forum filmu Dzień patriotów
ocenił(a) film na 8
MIDER_3

raczej nie, juz by cos sie ruszalo

ocenił(a) film na 7
MIDER_3

W sieci znajdziesz z napisami lub z IVO.

ocenił(a) film na 8
mario198820

ale zes dal jak lysy czupryna o kant parapetu , kto normalny oglada z IVO hahahahaa

ocenił(a) film na 7
GregTheRabbit

Taki sam, jak ten, który z napisami. :V

ocenił(a) film na 7
GregTheRabbit

Ja pierd@lę! Zero poszanowania tych, którzy mają inny gust. Jednym pasują napisy, innym wersja bez tłumaczenia a jeszcze innym z dubbingiem. Co z wami, popaprańcy?

ocenił(a) film na 8
mario198820

rozumiem to co wymieniles ale IVONA ?!

ocenił(a) film na 7
GregTheRabbit

To nie to, że wolę i tylko z IVO oglądam, ale jeśli nie ma profesjonalnego lektora, to wybieram właśnie ją zamiast napisów.

ocenił(a) film na 8
mario198820

jak dla mnie lektor psuje film a co dopiero ivo, z ktora mozna sie posmiac nie wiem z familiady czy przerobki jednego z dziesieciu ... dwie godziny z ivona ... nie zazdroszcze ci gustu

ocenił(a) film na 7
kochamAndzie

I wcale tego nie oczekuję ani o to nie proszę.

ocenił(a) film na 8
mario198820

oho znalazl sie buntownik

ocenił(a) film na 7
GregTheRabbit

Jeb@ć buntowników. Po prostu mnie w*urwi@, że ludzie się czepiają i ciągle dogryzają, bo ktoś postąpił nie wedle ich normy.

ocenił(a) film na 8
mario198820

No to przeciez wiadomo, ze cokolwiek bys nie napisal na necie to cie zbluzgaja. Jednak piszac na forum trzeba sie liczyc z przeciwstawnymi opiniami, a jak mowie Ty ze swoja IVO walnales jak ... wiec nie dziw sie, ze ktos Cie skrytykowal haha

GregTheRabbit

Tak na marginesie jako ciekawostkę powiem że IVONA została stworzona przez m.in kolesia z Bytowa - nazwa pochodzi od imienia jego żony...

ocenił(a) film na 9
MIDER_3

nie

MIDER_3

premiera wydania DVD za 4 dni (12 kwietnia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones