PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36574}

Dziecko diabła

The Devil's Child
4,1 662
oceny
4,1 10 1 662
Dziecko diabła
powrót do forum filmu Dziecko diabła

KICZ !!!

ocenił(a) film na 1

Nie iwdziałem chyba nigdy gorszego filmu!! Totalna kopia (absolutnie nie udana!) filmu Polańskiego "Dziecko Rosmeary". Film bez sensu...Kobieta rodzi dziecko czyściutkie, z przeciętą już pępowiną, bez żadnych objawów że wyszło akurat z narządu rodnego kobiety!! Ojciec dziecka (Szatan w czarnym szlafroku :) nie mógł powstrzymać matki swojego dziecka przed ucieczką do kościoła na chrzest, czyżby Lucyfer był bezsilny?! Aha i dopiero po wywołaniu zdjęć na fotce ukazał się znak 666 na czole. Czemu dopiero na wywołanym zdjęciu?! W ogóle trochę się zamieszałem, ale jakbym mógł sie nie pokręcić po obejrzeniu tak żenującego nazwijmy to czegoś (nie zasługuje na miano film). ODRADZAM Z CAŁYCH SIŁ !!!

użytkownik usunięty
ufo85

Ja widziałem.Najgorszy film o diable to"Omen IV".W porównaniu z nim "Dziecko diabła" zasługuje na Oskara.

użytkownik usunięty

o nie najgorszym "filmem", "horrorem" trzeba by było nazwać "dark wolf"- naprawde debilny horror

ocenił(a) film na 5
ufo85

Gdzie obejrzę ten film???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones