PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154446}

Dziecko ewolucji

Evolution's Child
6,1 97
ocen
6,1 10 1 97
Dziecko ewolucji
powrót do forum filmu Dziecko ewolucji

ale niestety nienajwyrzszych lotów. Jeśli komuś się bedzie nudzić tomoże zobaczyć ale wątpie czy ktoś tym filmem będzie zachwycony.

karolxx

mhmmm... czesto wypowiadasz sie o filmie w finalnym stopniu (oceniajac go) w trakcie jego twania?
jak wiemy byl dzisiaj o 21;25 na TVP1 i skonczyl sie kilka minut temu..

ocenił(a) film na 5
karolxx

dokładnie, moim zdaniem dobry pomysł na film, przede wszystkim inny, lecz niestety nie do końca wykorzystany. Mogło być lepiej.

karolxx

No właśnie, też mnie to zastanawia bo jestem świeżo po seansie :P. Jednakże spostrzeżenie trafne tzn film tylko próbuje poruszyć ważną kwestię nt manipulacji genetycznych i nie bardzo mu to wyszło bo zostało to pokazane w sposób bardzo naciągany a film ciągnie się jak flaki z olejem, nie mówiąc już o żenującym aktorstwie pod koniec. Szczerze mówiąc ledwo dotrwałem do końca. 3/10 i nic więcej.

karolxx

no nie bylo zle:) szczerze mowiac patrzac na filmwebie przed ogladaniem myslalem ze bedzie jakis gniot, ale pozytywnie sie zdziwilem.
zabraklo mi sceny szczesliwych rodzicow po urodzeniu dziecka. slowa Adama przed smiercia wskazywaly jednoznacznie ze Elaine byla w ciazy.
ode mnie 6/10 za pomysl i w miare wykonanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones