PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113314}

Dzielny mały toster

The Brave Little Toaster
7,6 10 004
oceny
7,6 10 1 10004
Dzielny mały toster
powrót do forum filmu Dzielny mały toster

Na samo wspomnienie aż ciepło robi się na sercu. Piękna bajka! Dziś jako dorosła osoba, chętnie do niej wrócę i na pewno córeczce ją pokażę! :)

ocenił(a) film na 10
kaha_666

Popieram na CAŁEGO !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
kaha_666

Zgadzam się. Szkoda że nie robią teraz takich bajek. Dawne animacje były robione mądrze, z ciekawą fabułą i fajnymi postaciami. Nowe bajki nastawione są tylko na rozrywkę. Niczego nie uczą. Pamiętam że w dzieciństwie setki razy puszczałem tą bajke na kasecie VHS. To była jedna z moich ulubionych. Nie raz łezka spłynęła. Pamiętam jedną ze scen w których się wzruszałem, to ta kiedy Toster spotyka w lesie samotnego kwiatka. Pozdrawiam.

Piter_P84

Jeśli ktoś czyni z przedmiotów istoty myślące to chyba sam nie czuje się dobrze i miesza dzieciom w głowach

ocenił(a) film na 9
Tropicielka

Masz prawo do własnego zdania. Ja tam nie zauważyłem żeby ta animacja kiedy byłem dzieckiem namieszać mi w głowie ani moim rówieśnikom. Zdania nie zmieniam. Dalej będę twierdzić że to bardzo ładna i przyjemna bajka. Na pewno pokaże ją swojemu dziecku. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones