PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113314}

Dzielny mały toster

The Brave Little Toaster
7,6 10 004
oceny
7,6 10 1 10004
Dzielny mały toster
powrót do forum filmu Dzielny mały toster

Kto jest Waszym zdaniem głównym antagonistą? Elmo Peters, Magnes ze złomu, czy Kruszarka? Ja uważam że Kruszarka, a Wy?

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

Na miejscu głównego antagonisty stawiam na nowoczesne sprzęty z miasta, bo wyrzuciły bohaterów na śmietnik z czystej złośliwości, wiedziały dobrze, co robią (nie tak jak Elmo Peters, który nie wiedział, że komuś robi krzywdę) i nikt ich do tego nie zmuszał (tak jak Magnes i Kruszarka, które były stworzone do niszczenia i gdyby tego nie robiły to same zostałyby zniszczone).

ocenił(a) film na 10
Vrcharka

Tak, tylko ich rola jest niewielka. A wiadomo że w trakcie filmu złom już został wspomniany. Dodatkowo to z Kruszarką i Magnesem Toster stoczył walkę.

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

No może ich rola nie jest tak spektakularna jak Kruszarki czy Magnesu, ale jakoś ze wszystkich złych postaci w tym filmie są moim zdaniem najgorsze ze względu właśnie na podły charakter.
A gdyby zastanawiać się nad stricte głównym antagonistą, to nie da się go wskazać, bo jest właśnie podzielony na tych kilka przeszkód w różnych etapach "podróży". Nie w każdej historii musi być jakiś specjalny zły bohater, są nawet takie w których w ogóle ich nie ma, a fabułę popychają do przodu wydarzenia losowe i charaktery głównych postaci. ;)

ocenił(a) film na 10
Vrcharka

No wiem :). Uważam jednak że awangardowe rzeczy były dobre, jedyne pełniły funkcje antagonistów i antybohaterów oraz rywali. Wydaje mi się że Kruszarka to główna antagonistka. Ponoć Disney potwierdził że głównym antagonistom jest magnes, ale to tylko zwykłe plotki. Ja tam uważam że Kruszarka była gorsza. Ale ten temat faktyczne jest bardzo dyskusyjny :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones