PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5311}

Dzika rzeka

The River Wild
6,6 32 109
ocen
6,6 10 1 32109
6,8 8
ocen krytyków
Dzika rzeka
powrót do forum filmu Dzika rzeka

Musze jeszcze raz coś napisać! Przed chwilą, poraz kolejny, oglądałam ten film^^> I to może się wydawać dziwne ale przeżywam go tak samo jak bym go pierwszy raz widziała. "Uciekajcie, Uderz go! Nie daj sobie!" Krzycze i z wielką pasją odlądam go. Niesamowity, to jeden z moich ulubionych filmów, kocham takie klimaty:)
Pozdrawiam

lyra18

Także zrekam go terz w TV jednym okiem i dobrze się ogląda - nawet lepiej jak kiedyś ;)

ocenił(a) film na 9
lyra18

Nie ma to, jak odpowiadać na posta sprzed prawie 9.lat, ale co tam, taki jest internet :P... Ja podobnie sobie pokrzykiwałam pod nosem w trakcie filmu ("A to świnia! Uważaj! Uciekaj!", a jak przepływali przez tą gardziel to było "aaaaa! o, żesz w mordę! o, kurnia!" ;) i tym podobne). Tak samo któryś już raz widzę ten film i naprawdę miło się do niego wraca po latach. Za każdym razem trzyma w napięciu :) Pozdrawiam.

P.S. A w ogóle to chciałabym przeżyć taką przygodę - spływ pontonem/kajakiem po rwącej rzece (oczywiście bez upierdliwych "gości" ;)). Byłam, co prawda, na spływach kajakowych i też są...spoko...spokojniejsze ;), ale jednak ta adrenalina, szybkość, walka z żywiołem. Coś w tym jest. Zmienia człowieka na lepszy model, bardziej pokorny wobec życia, lepiej radzący sobie z przeciwnościami losu.

Morenita

Sprzed 14 lat, czy sprzed 6, czas leci a w internetach nic nie ginie ;) Film świetny : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones