PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011891}
3,5 5 990
ocen
3,5 10 1 5990
3,3 7
ocen krytyków
Dzisiaj śpisz ze mną
powrót do forum filmu Dzisiaj śpisz ze mną

hejterzy

ocenił(a) film na 10

Zamysł filmu piękny. Aktorzy bronią bardzo ten projekt. Jak można tak pisać o kobiecie ? Rola przeciętnej urody Kobiety o wielkiej wrażliwości. Musiał zawsze będzie dla mnie dzieckem z Rodzinki.pl, ale tutaj dał radę i aktorsko, i fizycznie. Piękne zdjęcia i muzyka Sochacka na koniec rewelacja.

ocenił(a) film na 1
Malwa1603

Ok. Coś sobie wyjaśnijmy. Muzyka to tylko mała część filmu. A jego treść i przesłanie powinny być najważniejsze. W 30min zapytałam męża ile jeszcze..... Postanowiłam wytrwać do końca, bo może coś się odmieni. Ale niestety zawiodłam się. Ten film to chłam. Zaczynając od "niby" głębokich dialogów kończąc na tragicznej grze aktorskiej. Aktorka grająca Agnieszkę? Taki brak talentu powinien być karany!!!! A to tylko jeden z przykładów. Zdjęcia? Jakie Zdjęcia?! Jeden widok zachodzącego słońca nad Warszawą i obraz willi z lotu ptaka? Ktoś, kto ocenia ten film na 3 robi mu przysługę....

hasiak27

Nie ma to jak dyskusja z trollem

ocenił(a) film na 1
Malwa1603

A Sochackiej pewnie jest wstyd, że jej wspaniałą muzyka pojawiła się w tym czymś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones