PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727568}

Dziwna magia

Strange Magic
6,7 4 169
ocen
6,7 10 1 4169
Dziwna magia
powrót do forum filmu Dziwna magia

Film w zasadzie bez pomysłu na siebie - Covery znanych piosenek miłosnych z jednej strony są fajnie wykonane ale z drugiej strony pokazują one kompletny brak inwencji i pomysłu twórców, już Kraina Lodu miała ciekawsze piosenki (i przede wszystkim własne), do tego sam świat przedstawiony jest nieciekawy i wtórny i no bo czy kogoś jeszcze ciekawi taki świat po obejrzeniu takiego Epic (Tajemnica Zielonego Królestwa) albo Serii filmów o Dzwoneczku ?

Postacie są albo kompletnie nieznośni albo po prostu żałośni - dziewczyna która zakochuje się w każdym facecie jakiego zobaczy (Dawn), Książę z Bajki będący podróbą Elvisa Presleya (Roland), Ładna ale twarda dziewczyna (Marianne) i jakiś comic relief (Sunny) jedynie Król Bog jest w miarę niezłą postacią ale i tak nie jest w stanie pociągnąć w pojedynkę całości

A jeśli chodzi o ten morał "każdy zasługuje by być kochanym" to ten film próbuje go wcisnąć widzom w sposób tak ewidentny, bezczelny i tak nie subtelny że to aż boli.

Filmie... ja wiem że każdy zasługuje na miłość, nie musicie śpiewać i gadać o tym przez cały film

Zresztą dla kogo ten film jest skierowany ? Dorosła widownia będzie zażenowana historią, postaciami i morałem a dzieci nie zrozumieją tego co ten film porusza - zdrady, flirty, problemy miłosne u nastolatków i dorosłych

3/10 - Dowód na to że Lucas powinien przestać tworzyć cokolwiek

DR16

Zgodzę się, mnie ta animacja wynudziła...
Za dużo piosenek, za dużo wciskania kitu o miłości . Ile można....
Wszystko przesłodzone aż do przesady.
A Bog był spoko dopóki nie zaczął interesować się tą wróżką, potem stał się jak reszta postaci.
Szkoda czasu na ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones