PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127590}
6,9 957
ocen
6,9 10 1 957
Dziwne losy Jane Eyre
powrót do forum filmu Dziwne losy Jane Eyre

Najlepsza ekranizacja

ocenił(a) film na 10

Postacie są dokładnie takie, jak w książce. Jane nieładna, drobna, rezolutna, skromna i odważna. Edward imponujący postacią, lecz nie twarzą, władczy i ujmujący. Muzyka świetnie oddaje klimat, aktorzy po mistrzowsku zagrali uczucia. Świetne stroje, wnętrza, ogrody... Wszystkie inne produkcje bije na głowę. No i tu wreszcie widać ogromną różnicę wieku między Jane a Edwardem.

użytkownik usunięty
orpa

Też myślę, że ta wersja jest najbliższa książce.

ocenił(a) film na 7
orpa

Wszystko się zgadza. Tylko aktorka moim zdaniem była ładna może nie piękność ale miała w sobie coś. Ale każdy ma inny gust.

orpa

Nie rozumiem. To zdecydowanie najładniejsza Jane spośród ekranizacji, które oglądałem.

ocenił(a) film na 7
orpa

Oj, nie, film nie jest wierny książce. Bardzo dużo zmieniono lub pominięto. Główne postacie są dobrze zagrane, ale calęj reszcie dużo brakuje. Samemu Rochesterowi trochę brakowało, w końcu w książce nie zachowywał się ciągle jak Hitler. Był gwałtowny, ale potrafił się uśmiechnąć i być też delikatny . Obejrzałam film z ciekawości, ale ekranizacje, które oglądałam wcześniej są lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones