PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1078}
5,8 4 104
oceny
5,8 10 1 4104
6,8 4
oceny krytyków
Egoiści
powrót do forum filmu Egoiści

Zakochałem się w roli Frycza. Tu widać jak wielkim jest aktorem, w obecnym kinie nie ma
się gdzie wykazać. Komornik, bezmiar sprawiedliwości- tam jest naprawdę świetny tu
rewelacyjny.

Jeśli ktoś nie rozumie tego filmu to może nigdy nie miał ochoty podpalić wszystkiego
wokół. Tu bohaterowie niszczą wszystko w sobie udając się w podróż do samozniszczenia.
Smutny widzi co się dzieje a pozostali mają to w dupie lub nie wiedzą co zrobić.

Monte_Camaro

Frycz niesamowity, jak zwykle zresztą. Polecam Ci film "Nieruchomy poruszyciel "- nota na fw bardzo niska ale kino znakomite i jedna z najlepszych ról Frycza.

Monte_Camaro

Jan Frycz troszke przypominał mi Cybulskiego w tym filmie a scena imprezy z wojskowymi prawie jak kadr z filmu "Salto"!!

Monte_Camaro

Zgadzam się z Tobą, od zawsze uważałam, że to życiowa rola Jana Frycza. (A przynajmniej najlepsza rola spośród tych, w których go widziałam.)
Kiedy pierwszy raz oglądałam Egoistów byłam jeszcze dość bardzo nieletnia i ten film, a szczególnie Filip wrył się w moja psychikę. Dzisiaj z perspektywy czasu, gdy pierwsze intensywne wrażenia po filmie dawno opadły mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że jak Frycz pokazał aktorstwo najwyższych lotów i zaprezentował się tutaj jako prawdziwe "zwierze sceniczne" : jego postać wzbudza jednocześnie litość , sympatię, obrzydzenie i zdegustowanie. Osobiście nie jestem bezkrytyczną fanką tego aktora, szczególnie jego najnowszych osiągnięć zawodowych, ale ta rola i scena pożaru będą chyba już zawsze moimi ulubionymi.
Cieszę się, że komuś Jan Frycz w tym filmie podoba się na tyle, że założył oddzielny temat na forum :)

Monte_Camaro

Nikt nie wie co zrobić, żeby się ratować, Smutny też.
Może to film manieryczny i histeryczny, ale pustkę w życiu człowieka ukazuje bardzo dobitnie.
Pustkę, której nie da się wypełnić pieniędzmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones