PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679701}

Ekipa

Entourage
6,1 16 438
ocen
6,1 10 1 16438
5,2 5
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum filmu Ekipa

Brak klimatu

użytkownik usunięty

Serial Ekipa należy do moich ulubionych. Jest zabawny, lekko i przyjemnie się go ogląda i całkiem ciekawie opisuje życie Hollywood. Plusem są też bohaterowie o charakterystycznych cechach. Tego niestety w filmie zabrakło, Vince i koledzy utracili część swojego charakteru, różnice między nimi zaczynają się zacierać, a ich żarty (zbyt częste i nie wybitne) dotyczą praktycznie tylko i wyłącznie seksu. Film jest właściwie opisem jednej wielkiej imprezy. Nie ma w nim emocji związanych z trudami pracy aktora, reżysera, agenta czy szefa wytwórni. Nie mówi też za dużo o przyjaźni łączącej chłopaków. Jest za to impreza, picie, seks, walka o budżet na film i tak w kółko. Szkoda, że E nie jest już tym samym E, Drama Dramą itd. jedynie Ari jako tako trzyma poziom serialu. Nie wszystko było jednak złe, kilka scen oglądało się całkiem przyjemnie (Ari podczas terapii małżeńskiej czy Drama u doktora). Podsumowując uważam, że film tragiczny nie jest, ogląda się miło jednak chyba pośród odcinków z 8 sezonów serialu nie było równie mało klimatycznego, a szkoda bo liczyłem na wielki powrót ekipy.

ocenił(a) film na 9

A ja będę bronił filmu. Od ukazania trudów pracy na planie filmu i o przyjaźni był serial. Film jak to film, jest dużo bardziej ograniczony czasowo, przez co pewne rzeczy trzeba było ominąć. Zgodzę się tylko z tym, że E za bardzo się zmienił w stosunku do tego, jaki był w serialu.

użytkownik usunięty
hobb3s

Może po prostu po świetnym serialu miałem za duże oczekiwania co do filmu. :)

ocenił(a) film na 6

Ja nie widziałem serialu ale film jak dla mnie bez rewelacji.Przegadany na maksa.Dialogi mało zabawne.Brak sytuacyjnego humoru....

Chyba niedokładnie oglądałeś serial, Ari to cały Ari, E się trochę zmienił ale to samo było w serialu tam też od początku szedł w tę stronę. Turtle to Turtle z końca serialu. Drama taki sam jak przez wszystkie sezony. Były kultowe postacie, kultowe teksty. Jak dla mnie film doskonały, powinni nakręcić nowy sezon serialu albo kolejny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones