PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446373}

Eksperyment

The Experiment
7,0 59 962
oceny
7,0 10 1 59962
6,0 9
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

Eksperyment, który podobno jest kontrolowany z zewnątrz zamienia się w coś niekontrolowanego. Świetnie pokazane jak władza może uderzyć do głowy, sam fakt pokazania co prawdopodobnie dzieje się w tych wszystkich więzieniach w Ameryce i nie tylko gdzie ustalone reguły nie obowiązują. Barris na pewno nie był do końca zdrowy psychicznie a fakt, że dano mu taką rolę i w dodatku stał na czele ich wszystkich sprawił, że miał jeszcze bardziej nawalone w głowie.

ocenił(a) film na 7
PunkFan

Ja myślę, że niekonieczne był chory psychicznie, był po prostu zakompleksionym 42 latkiem mieszkającym z matką. Ta scena w której po raz pierwszy zdobywa uznanie idealnie to ukazuje, w końcu czuje się doceniony i jest strasznie z tego powodu podekscytowany, ale mimo wszystko zachowuje zimną krew, przybiera wrogą minę i kontynuuje to. Podoba mu, że wreszcie jest kimś, bo w życiu realnym prawdopodobnie jest zwykłym nieudacznikiem - mieszka z matką, która nazywa go "tępakiem", nie ma żony, dzieci ani pieniędzy. Dlatego tak idealnie wczuł się w rolę.

ocenił(a) film na 8
wilderness

stąd też wzięło się jego przeświadczenie "to jest nasz świat", nie chce opuszczać tego miejsca, i wczuwa się w tę sytuację bo wie że jak to sie skończyy to dalej będzie nikim. Najgorsze jest to że tacy ludzie istnieją i jest ich na pęczki.

ocenił(a) film na 7
wilderness

Naprawde zdziwilem sie ze go nie ukatrupili, tak naprawde nikt oprocz glownego bohatera sie na niego nie rzucil.

ocenił(a) film na 7
PunkFan

Myślę, że on nie do końca był chory prychicznie. Na pewno był zakompleksiony. Istnieje też coś takiego jak efekt lucyfera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones