PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96882}

Elektroniczna zjawa

Ghost in the Machine
4,9 276
ocen
4,9 10 1 276
Elektroniczna zjawa
powrót do forum filmu Elektroniczna zjawa

Ja nie mogę...

ocenił(a) film na 6

Naprawdę tak mało ludzi oglądało ten film? Jeden z najlepszych horrorów sci-fi jaki oglądałem. Plus za to, że akcja nie dzieje się w kosmosie. Poza tym oryginalny pomysł z mordercą poruszającym się przewodami elektrycznymi.Jak macie dostęp do tego filmu to koniecznie obejrzyjcie.W Stanach był to film kinowy.Kasy nie zarobił ale i tak naprawdę warto!

Jason_Horror

mam ten film na vhsi ze trzy setki innych starych

ocenił(a) film na 4
Jason_Horror

no ja ten film widzialem,jakieś pare lat temu wyświehtali go na polsacie.przyciągnął mnie tytuł, bo lubie takie ciekawe czaszki.ale wiem,ze raczej sie na nim zawiodłem.dla mnie nic ciekawego.sam pomysł może i oryginalny,ale jakoś filmowi brakowało pazura

nie wiem, nie ejstm jakims zagorzałym fanem horrorów,ale dla mnie 4/10 ;>

ocenił(a) film na 3
Jason_Horror

3/10 dla mnie, ogólnie lipa

ocenił(a) film na 10
Jason_Horror

Horror to może za dużo powiedziane, choć jego elementy występują. Zgadzam się z Makaronem, że filmowi brakuje "pazura", jednak inne rzeczy to rekompensują. O klimacie początku lat 90. nawet nie wspominam. ;)
Wyjątkowy jest technologiczny smaczek, jaki możemy czuć przez cały seans. Niektóre momenty są mniej, inne bardziej realistyczne. Elektroniczna zjawa to jedna z tego typu perełek, jednak nie każdy lubi takie klimaty. Jeśli więc nie przepadasz za starszym sci-fi, a napalasz się na etykietkę "horror" to lepiej sobie odpuść. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones