PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317145}

Elvis i Anabelle

Elvis and Anabelle
6,9 2 552
oceny
6,9 10 1 2552
Elvis i Anabelle
powrót do forum filmu Elvis i Anabelle

niebanalny

ocenił(a) film na 7

Mnie ten film oczarował. Naprawdę długo na niego czekałam, ale było warto. Jak dla mnie ma on swój własny klimat.

ocenił(a) film na 9
effyix

W pełni się zgadzam - ma w sobie coś magicznego, nawet momentami onirycznego. Dobre kino niezależne - nieprzewidywalne i dające do myślenia :)

effyix

szukałam tego filmu chyba wszędzie! gdzie go oglądałyście? proszę pomóżcie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
FreeSoul1988

dzięki wielkie! :D znalazłam, obejrzałam i jestem pod wrażeniem. bardzo mi się podobał :)))

ocenił(a) film na 10
peach_girl_2

Też go właśnie tam znalazłam i jestem w nim zakochana <3 Niedługo zamierzam napisać recenzję na moim blogu: http://recenzje-pandorci.blogspot.com/, tak więc zapraszam do wyrażenia swojego zdania na jego temat właśnie tam! :)

FreeSoul1988

można prosić jeszcze raz linka, bo też nie mogę go znaleźć ;)

ocenił(a) film na 8
effyix

o tak, kapitalnyy film, bardzo kameralny i oszczędny, bez zbędnego efekciarstwa ale ma wyjątkowy klimat. Naprawdę miłe zaskoczenie. Poza tym uwielbiam filmy, po obejrzeniu których na długo zapada mi w pamięci jakaś jedna, konkretna scena... Tu, mam przed oczami scenę "ucieczki" głównych bohaterów, szaleńczą jazdę karawanem po plaży, wspólne szczęśliwe chwile, przy akompaniamencie kawałka Paolo Conte "via con me". coś pięknego.

effyix

I ja też bardzo długo czekałem aby go zobaczyć, zabierałem się już kilka razy. Cholernie się cieszę, że dziś wreszcie się udało. Rewelacja. Klimatem przypominał mi Nice Guy Johnny oraz Waiting for Forever.

OneLazyBastard

a można wiedzieć gdzie, bo już szukam tego od kilku tygodni ? :)

Agataa1029

Hej Agata! :) Widzę, że już dziś oceniłaś film, a ja nie zdążyłem podzielić się informacją skąd można go zgarnąć :). Dla potomnych: film jest do zgarnięcia w szwedzkiej wypożyczalni co ją w Polsce zowią Zatoką Piratów ;).

OneLazyBastard

tak już mam :) ale mimo to dzięki za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones