PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317145}

Elvis i Anabelle

Elvis and Anabelle
6,9 2 553
oceny
6,9 10 1 2553
Elvis i Anabelle
powrót do forum filmu Elvis i Anabelle

nieporozumienie!

ocenił(a) film na 1

co za dno... litości. film pusty, nudny, wyjątkowo głupi i nielogiczny. strata czasu!

ocenił(a) film na 7
Tequila915

Nie wszystkie filmy są łatwe , proste i przyjemne . Nad niektórymi trzeba się zastanowić.

ocenił(a) film na 1
Lavendery

0/10

Tequila915

ten film nie jest dla wszystkich, a z pewnoscia nie dla osób mało wrażliwych. Jeżeli jesteś fanem filmów akcji, głupkowatych komedii lub horrorów to film o dwóch zakochanych osobach biegających po plaży nie jest dla ciebie........

ocenił(a) film na 3
malina_314

żenada

ocenił(a) film na 9
malina_314

Malina, Lavendery, nie pomagacie swoją postawą temu pięknemu obrazowi.. Mówisz o wrażliwości, która także dla mnie jest tutaj kluczem (lecz nie jedynym, może nim być specyficznie pozytywny odbiór infantylności i dziwactwa, znajomość uczucia długiej samotności, poszukiwanie w kinie chwil odprężenia, relaksu i wyciszenia..) (tytułowy bohater, Elvis, jest dziwakiem i odrzutkiem - jeśli go bezgranicznie nie polubimy, nie polubimy też filmu), lecz jednocześnie na zmianę albo sugerujecie brak inteligencji autorce tematu, albo brak gustu (ze wskazaniem nawet jakie to filmy "są" dla niej, a jakie nie) pokazując w ten sposób (celowo lub nie) swoja wyższość nad osobami którym ów film się nie spodobał - tak nie postępuje osoba wrażliwa.. Jeżeli dla kogoś taki obraz to dno to cóż, smutno, ale po co do niego się przyczepiać? Żeby wszcząć kłótnię? W ten sposób nikogo do zmiany zdania raczej nie przekonacie, a postronne osoby filmem zainteresowane łatwo można zniechęcić. Najlepiej powstrzymać się od komentarza, a założyć własny temat i powiedzieć, co nas w danym obrazie tak urzekło..

Ps.
"Jeżeli jesteś fanem filmów akcji, głupkowatych komedii lub horrorów.."
Te słowa pasują także do mnie:) Zresztą mój nick chyba mówi sam za siebie, tak że tym bardziej niezbyt są one trafne..

Argento251

Tequila915 dobrze mówi. w filmie nie chodzi tylko o fabule. choc ta tu mimo szablonowości miala pewne momenty, ktore moznaby fajnie wykorzystac, to zostalo to po prostu zrabane. slabe zdjecia, aktorstwo, i najgorsze: nielogiczne, malo prawdopodobne zachowanie bohaterow i absurdalny momentami rozwoj akcji. daje 3 punkty. w tym 1 za soundrack, bo byl calkiem calkiem

ocenił(a) film na 6
Argento251

Bardzo dobrze to ująłeś.

malina_314

ejj.. To według filmwebu i reżysera jest dramat ! Widziałam wiele dramatów, ale ten mną nie ruszył. Nawet nie chodzi o to czy ktoś sie przy tym poryczał czy tez nie. W pełni sie zgadzam z wypowiedziami Argento251 i sourgirl8. Przebieg akcji jest bezsensowny, nie składa sie w całość, jakby reżyser łączył ze sobą akcje z innych filmów.
Moja ocena :1/10

ocenił(a) film na 2
Lavendery

ten film jest właśnie jest łatwy i prosty , tyle że nieprzyjemny. i ten film na pewno nie należy do filmów nad którymi się trzeba zastanowić , bo całe przesłanie jest podane widzowi na tacy w dialogach Anabelle

ocenił(a) film na 6
Tequila915

oj, chyba słaby sylwek był... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones