PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856322}
2,9 8 783
oceny
2,9 10 1 8783
4,4 19
ocen krytyków
Erotica 2022
powrót do forum filmu Erotica 2022

3/10

ocenił(a) film na 3

Zaciekawił mnie opis filmu i liczyłam na interesujący obraz do refleksji, a dostałam fatalnie zmontowaną mdłą historyjkę pełną fantazji starego erotomana. Film nie jest zły, jest nijaki i nudny do granic możliwości. Dawno mnie tak nie umęczyło kino. Nie wiem, jaki tak naprawdę miał mieć przekaz film, bo nie widzę tu nic wartego ponad dwóch godzin filmu. Dla mnie 3/10 i to tylko za Agatę Buzek.

JosephineBlake

Tylko że scenariusze i reżyserię wszystkich epizodów stworzyły kobiety nie stary erotoman ;) (na czele z noblistką Olgą Tokarczuk i wychwalaną Jagoda Szelc - znane lewaczki)

dezertx

Nie ważne czy lewaczki czy prawiczki. Ten film obiektywnie jest zły. Momentami obrzydliwy i trudno to potraktować jako odważny artystowski przekaz, bo to w czystej formie pseudoartystyczny grafomański bełkot. Wielki manifest przerostu formy nad treścią.

mirror_mirror_filmaniak

Cieszę się że się samozaorały

ocenił(a) film na 1
dezertx

Niestety ten film JEST zły. Pisząc nijaki można by przypadkiem kogoś zachęcić do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones