PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856322}
2,9 8 781
ocen
2,9 10 1 8781
4,4 19
ocen krytyków
Erotica 2022
powrót do forum filmu Erotica 2022

Ten film to totalne nieporozumienie xD nie da się go obejrzeć bez fizycznego bólu. To zlepek obleśnych scen seksu bez jakiegokolwiek tła. Nie polecam.

Touras

Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
LaughLaughLaugh

W pełni się zgadzam , więc nic więcej nie dodam od siebie.

ocenił(a) film na 1
LaughLaughLaugh

"patriarchalne społeczeństwo, dokładne odwzorowanie świata o jakim marzy prawica"

powiedz, Ty naprawdę wierzysz w to, co piszesz? :D

ocenił(a) film na 3
LaughLaughLaugh

Bardzo chętnie, podjął bym się dyskusji w tym temacie. Osobiście z niczym przez ciebie napisanym się nie zgadzam. Film dla mnie byl męką, ta cała głębia treści jest dla.mnie poprostu płytka i ukierunkowana do konkretnego odbiorcy który ma się utwierdzić w swoich przekonaniach. O tym jak źle się zyje kobietom itd. Wobec tego mam pytanie, czemu to mężczyźni duzo częściej popełniają samobójstwa. Jak sprawdzałem statystyki policyjne z 2019, samobójstwa zakończone smiercia na 7 osób, 6 dokonali mężczyźni. Nie mówmy o próbach bo to nie jest miarodajne, to samo tyczy się diagnozy depresji. Zapraszam do dyskusji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
LaughLaughLaugh

Z tego filmu wywnioskowałem, że seks hetero jest obrzydliwy i tylko będąc homo można się spełnić i mieć fajny seks. Och i jaki patriarchalny jest seks damsko-męski! Brrr...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
LaughLaughLaugh

A ty się dobrze czujesz??

ocenił(a) film na 10
Wielkot1

wręcz świetnie :P

ocenił(a) film na 1
Eowyna96

Nawet 1 to za dużo na ocenę tego filmu. Katastrofa.

Eowyna96

I pomyśleć, że na moj zajebisty scenariusz nigdy nie zdobędę środków a na takie gowno pewnie kilka milionów złotych się znalazło.... Serce sie łamie bo to bliski mu temat, jestem feministką, ale to jest tak gównianie zrobione....

Eowyna96

Człowiek opinię wyraził i został zwyzywany od hitlerowców. No nieźle.

ocenił(a) film na 1
Eowyna96

Dokładnie ! Tego gniota nie da się odzobaczyć ! A i tak wymiękłam....że też zrobiłam na przekór sobie, bo zwiastun mnie odepchnął, pierwsze co to mówię "o, jaki dziwny, spoko, spróbuję, chociaż gra tam to beztalencie i brzydactwo Buzkowa...no ale co mi tam", jednak przeczucia trzeba słuchać :D

Eowyna96

Gdy nie zauważysz głębi w tym tle, będziesz jedynie realizowała puste sceny, samolubnego seksu ku uciesze mężczyzny.

ocenił(a) film na 5
vanilka_133

Przecież spora część kobiety też lubi oglądać seks na ekranie.
Mniejszy odsetek niż mężczyzn, ale jednak.

Więc nie mierz wszystkich koleżanek swoją miarą.

taksidrajwer

Wiem, że chciałeś napisać coś adekwatnego i mądrego, inspirującego co nadałoby temu tłu głębię. Spróbuj jeszcze raz. I do skutku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
handzi

O mamy głównego męskiego bohatera filmu Erotica 2022. Uciaszający bez szacunku do kobiety, męski głos. Traktujący ją jak szmatę. Dlatego te filmy są takie prawdziwe i tak uciszane krytyką. Jak ty próbujący robić to teraz.

ocenił(a) film na 3
Eowyna96

Jedyne co mi się podobało rzeczywiście to, gdy wysadziła chatę z mężem, który nie pozwolił jej się napić wina Jestem w stanie to zrozumieć
A film jak to większość polskich, dość obleśny, depresyjny i niby psychologiczny ️

ocenił(a) film na 1
Eowyna96

zgadzam się , gniot jakich mało. najgorszy film w dziejach na całym świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones