PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530613}
6,8 19 755
ocen
6,8 10 1 19755
6,8 14
ocen krytyków
Erratum
powrót do forum filmu Erratum

2/10

ocenił(a) film na 2

Nazywacie artyzmem sceny w zwolnionym tempie gdzie na 10 minut trwania padają 3 do 5 słów? To jest wyznacznikiem sztuki filmowej?

ocenił(a) film na 9
pachomir

Nie, nie to jest wyznacznikiem sztuki filmowej. Najwyraźniej nie rozumiesz tego filmu. Lubisz filmy akcji i to zupełnie nie Twoja bajka. Mogłabym napisać dlaczego "Erratum" jest wspaniałym obrazem, ale nie wiem, czy jest sens, skoro tak bardzo Ci się nie spodobał. To film dla wymagającego widza, skłania do myślenia, refleksji. Nie każdy musi to lubić. Sceny w zwolnionym tempie? Może dla fanów szybkiej akcji ;)

ocenił(a) film na 3
szpilka_fw

Słabią mnie tacy skromni jak Ty, wymagający, pełni refleksji i skłonni do myślenia. No, oczywiście, że inni niczego nie rozumieją. Więcej skrytycznego spojrzenia, kobieto. Także na siebie.

ocenił(a) film na 2
Krzypur

Sztuka ma normy niezależne od opinii i gustu, a ta panna je zna. Nic mi nie pozostało, tylko się im podporządkować i oglądać akcyjniaki, bo jestem niewymagającym i niemyślącym widzem. Tymczasem ona wróci do czytania Orwella od tyłu.

https://www.youtube.com/watch?v=8oANOWZwlCc&t=63s

ocenił(a) film na 3
pachomir

Wtórny analfabetyzm tak ma - potrafią czytać czy oglądać, ale nie rozumieją, co czytają lib oglądają. Znam takich na pęczki, także mieniących się autorytetami. Normy należy znać i doceniać ale opinie są zawsze subiektywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones