PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530613}
6,8 19 753
oceny
6,8 10 1 19753
6,8 14
ocen krytyków
Erratum
powrót do forum filmu Erratum

Spodziewałam się czegoś lepszego. Według mnie ten film się cały czas się "zaczyna" i tak trwa do końca. Bohater wraca do miasta swojego dzieciństwa. Spotyka poróżnionego z nim ojca i nic z niego nie wynika, z kolegą z młodości wypija wino i też nic z tego nie wynika. Poszukuje krewnych zmarłego bezdomnego i tu mu się udaje, syn idzie na grób ojca, ale co z tego

Najlepsze z tego filmu jest streszczenie. Zapowiada się ciekawy film o powrocie do miejsca własnego dzieciństwa, relacjach ojca z synem, zmierzeniu się z demonami młodości. A tymczasem dostaliśmy tylko dobre zdjęcia i muzykę.

Szkoda...

ocenił(a) film na 9
Inga__filmweb

Syn spotyka w swoim rodzinnym mieście swojego poróżnionego z nim ojca i według Ciebie nic z tego nie wynika??? A według mnie wynika, dowodem na to jest ostatnia akcja filmu gdy syn puka do drzwi swojego ojca a on mu delikatnie odpukuje... co się za tym kryje? Reżyser pozostawia to do dowolnej interpretacji widza, ale według mnie ojciec przebacza synowi. Tak ja widzę ten film.

ocenił(a) film na 5
maciekm35

Obejrzałam film 11 lat temu i nic z niego nie pamiętam. Za to są filmy, które widziałam 20 lat temu i dawniej i pamiętam co sobą niosły i emocje jakie we mnie wzbudzały. Moja amnezja też świadczy o tym filmie.

ocenił(a) film na 5
Inga__filmweb

Ja obejrzałem pierwszy raz teraz i mam dokładnie te same spostrzeżenia co Ty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones