PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792499}

Eter

5,4 2 765
ocen
5,4 10 1 2765
4,4 19
ocen krytyków
Eter
powrót do forum filmu Eter

Barcelona vs PSG

ocenił(a) film na 8

Zanussi mnie już od dawna przyzwyczaił, że końcówki ma wciskające w fotel, ale w tym wypadku wcisnęło mnie na maxa. Na początku filmu zwróćcie uwagę na napis "historia jawna"... Dodam tylko, że warto czekać na "historię tajną"...

Najpoważniejszy zarzut mam do gry Poniedziałka... Wiem, że to była bardzo, bardzo trudna rola i nie jestem też przekonany czy tak kazał mu grać Zanussi czy on bardziej z siebie tak zagrał, ale dla mnie było tu coś nie tak. Może dlatego, że główną postacią filmu był ktoś zły ? Może miał odpychać ? Dla mnie był po prostu zimnym, wyrachowanym chamem.. A może miał być przenośnią czystej nauki, która też jest zimna ? Muszę się nad tym zastanowić... Do czasu historii tajnej byłem wkurzony na film. Był nie do końca jasny, dłużyzny, nie widziałem sensu. Miałem napisać naprawdę niepochlebną recenzję i po ostatnich 15 min wszystko tak się zmieniło, że będę o tym filmie myślał przez parę lat, a zapamiętam do końca życia... Jak Pan to przeczyta Panie Zanussi - to brawo ! Rzadko się zdarza, żeby po obejrzeniu ostatnich 15 min. zachwycić się filmem, który się średnio podobał ! To jest jak mistrzowskie przyłożenie w baseballu albo bramka na miarę awansu w ostatniej sek. dogrywki jak w słynnym meczu Barcelona - PSG...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones