PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=332381}
4,5 459
ocen
4,5 10 1 459
Evil Bong
powrót do forum filmu Evil Bong

Ogólnie film leci w dół po lekko wyboistej równi pochyłej. Z początku jak na ostanie produkcje ze stajni Full Moon "wygląda" to nieźle, czyli jak zjadliwa niskobudżetowa. Aktorzy byliby może i do przełknięcia, gdyby wymawiali jakieś zabawniejsze dialogi. Pomysł z bongiem mi się podobał, wygląd bonga też spoko, ale mogło by chociaż ruszać ustami, jak gada ;]
To co najważniejsze, czyli humor leży i kwiczy. Tzn było kilka momentów do śmiechu, ale jednak więcej było tych żałosnych. Oglądaliśmy to w 9 osób, wszyscy narajani. I szału nie było, a 2osoby wręcz umarły. Jednak występ Chonga w sumie mi się podobał. To chyba z uwagi na 70s show i Cheecha i Chonga, ale kocham tego faceta. I w jego krótkiej scence był jeden rewelacyjny tekst. Ale chyba warto by obejrzeć go na youtubie, zamiast pakować się w ten film.
Sceny śmierci są raczej mierne i do tego prawie takie same. Cały film dzieje się na przemian w mieszkaniu i w fazie wytworzonej przez złego bongosa, gdzie jakieś dupeczki tańczą na rurkach i wykańczają naszych jaraczy.
Nie spodziewałem się wiele i wiele nie dostałem. Mogło być gorzej (kto zna troszkę kino tego pokroju sam to pewnie wie) ale mogło, i powinno, być duuużo lepiej.

kangur_msc_CM

"wyboistej równi " ?? to się inteligencja nie popisałeś

ocenił(a) film na 3
danielfsw

Równią pochyłą możesz nazwać, potocznie, np. kilometrowy odcinek drogi "idącej" w dół pod stałym kątem. Jednocześnie ten odcinek może być wyboisty. W tym przypadku chodzi mi o to, że ogólna tendencja spadkowa jest równa, spadek poziomu jest mniej więcej stały, powiedzmy jeden punkt na 10 minut filmu. wybojami w tym przypadku są wyjątkowo beznadziejne sceny na początku filmu, gdy nie było jeszcze aż tak źle i zabawne momenty pod koniec, gdy było już bardzo źle. Proste i logiczne. Równia pochyła teoretycznie jest płaska, ale w przyrodzie nie powierzchni idealnie płaskich. A teraz zamknij paszczę, skoro nie masz nic do powiedzenia na temat filmu.

kangur_msc_CM

WoW :O dawno takich bzdur nie czytałem. Brawo!

ocenił(a) film na 3
danielfsw

Najwyraźniej coś Ci chodzi po głowie, ale nie chcesz napisać co... Śmiało, wysłów się wreszcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones