PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591454}

Ewa

6,6 3 577
ocen
6,6 10 1 3577
5,0 4
oceny krytyków
Ewa
powrót do forum filmu Ewa

Czytając komentarze spodziewałam się naprawde dobrego kina polskiego.Jednakże jak dla nie to taki sobie.Można obejrzeć ale ,,dupy nie urywa,,.Za bardzo przewidywalny a na końcu tak naprawdę nie wiadomo o co chidzi.Fakt że nad wyraz prawdziwy i życiowy bez koloryzacji,dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 5
dariaisara

Odniosłem podobne wrażenie. Właściwie cały film czekałem aż wydarzy się coś wychodzącego poza schemat. Myślałem że w głównej bohaterce dokona się jakaś przemiana która spowoduje że jej historia potoczy się w sposób nieszablonowy.
Czekałem na coś w stylu:
-Bohaterka odkryje że jest lesbijką
-Bohaterka odkryje po latach że jest atrakcyjna dla innych facetów i może to wykorzystywać w inny sposób niż prostytucja.
-Bohaterka odkryje w sobie ciemną stronę swojej osobowości i zacznie działalność zbliżoną do tej którą prowadzi jej nowa szefowa
itp itd
Niestety nic się nie wydarzyło i w momencie pojawienia się napisów końcowych nasunęło mi się pytanie "No i co z tego?"
Dobrze zagrana historia jakich wiele i nic poza tym.
Moja ocena 5/10

Albano

zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami - po napisach końcowych zastanawiałem się "i co dalej?", a powinno być jedno z tych jak wymienione powyżej

ocenił(a) film na 6
dariaisara

Ja również się rozczarowałam. Czekałam na jakieś BUM, zaskoczenie ze strony głównej bohaterki, ale.... się nie doczekałam....

karymnata

Jeżeli chodzi o całokształt to był przewidywalny . Jednak cenie twórców za sam pomysł i konwencję filmu co sprawa ,że film może byc wyjątkowy oraz jednym z najlepszych polskich jakiś dotąd powstały ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones