PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4203}

Ewoki: Bitwa o Endor

Ewoks: The Battle of Endor
5,9 1 340
ocen
5,9 10 1 1340
Ewoki: Bitwa o Endor
powrót do forum filmu Ewoki: Bitwa o Endor

Znakomita kontynuacja przygod Gwiezdnych Misiow. Przyznaje, ze ta czesc bardziej mi sie podoba. Wiecej tu akcji i bohaterow (zarowno pozytywnych jak i negatywnych). Urocza postac Noa, ciekawe czarne charaktery i mnostwo ekscytujacej akcji. Poprawily sie tez efekty specjalne, ktore sa zaskakujaco dobre jak na produkcje telewizyjna. Film mimo, ze kierowany do bardzo mlodego widza nadal mnie rajcuje. Moze dlatego, ze nigdy nie bylem przeciwnikiem Lucasowych Ewokow. Ogladajac ten film zawsze czuje jakbym powracal do czasow dziecinstwa.

ocenił(a) film na 10
Kriss de Bielau

podpisuje się rękoma i nogami, widziałem ten film po raz pierwszy od 13 lat i martwiłem się przed obejrzeniem że się zawiodę, bo mam zbyt idealistyczne podejście do tego filmu, które zostało mi z dzieciństwa (wiadomo o co chodzi), ale kurcze film dalej bardzo daje radę, trzyma w napięciu, miejscami jest bardzo dramatyczny kiedy nagle rodzice i brat tej małej giną, a miśki są porywane, efekty też dają radę gra aktorska super ,mogę lekko dać 8/10 a że mam gigantyczny sentyment do tego dzieła, daje 10 :D

ocenił(a) film na 10
Kriss de Bielau

Misie wymiatają.

ocenił(a) film na 10
Kriss de Bielau

Jeśli komuś spodobały się Ewoki z VI to musi obejrzeć ten film. Po prostu bomba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones