PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836149}

Fałszywy traf

False Positive
3,8 1 793
oceny
3,8 10 1 1793
5,0 3
oceny krytyków
Fałszywy traf
powrót do forum filmu Fałszywy traf

Zasłużone 6/10

ocenił(a) film na 6

[SPOILER] Film bardzo przyzwoicie nakręcony, dobry aktorsko, trzyma w napięciu. Problem z niskimi ocenami jest taki, że ludzie traktują go zbyt dosłownie. Przecież końcówka pokazuje dosyć jasno, że oglądamy historię kobiety chorej psychicznie. Także osoby, które są zdziwione końcówką - no cóż, chyba trzeba wrócić do szkoły, bo masowe oglądanie jakiś bezmózgowych marveli najwidoczniej zabrało poniektórym umiejętności elementarnego rozumienia materiału. 

Qracz

Warto dodać, ze jej obłęd wynika z sytuacji jaka ja spotkała. Czyli masa niedomówień, podskórne wyczucie, ze coś jest nie tak…. A wszyscy wmawiają, ze jest w porządku. Cały okres oczekiwania żyła w marzeniach już ze swoją córką i ja chciała chronić. Po tak tragicznym rozczarowaniu i uświadomieniu sobie gwałtu na jej ciele (podwójnego - bo nie chciała chłopców i nie są to dzieci jej partnera) doszło do całkowitego zaprzeczenia i zrujnowania planów realnego swiata na który czekała. Jasne, ze w takim razie odrzuci bliźniaków i chce swoją córkę objąć w ramiona i dać jej opiekę. Tylko ona się liczy i tak było dla niej od początku i nikt jej nie słuchał i cały świat zniszczył jej plan. Jak ona ma nie zwariować po takim wykorzystaniu jej i odebraniu jej córki? Ona juz była przywiązana do córy w momencie wyboru imienia. Nie pozwoli sobie jej odebrać. Musi przy niej trwać

ocenił(a) film na 1
vinyl_lady

Chyba oglądaliśmy 2 różne filmy... To żadna metafora ani nic podobnego, tylko slaby trillero-cos-a'la horror. Gra aktorska fatalna, ale co moze dobry aktor (np. Theroux) przy rak słabym scenariuszyu i realizacji? I, nie, nie mam mozgu zrytego Marvelem, chociaż i filmy z tej serii lubie. One przynajmniej nie udają czegoś, czym nie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones