PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35354}

Facet z odzysku

You Stupid Man
5,9 1 913
ocen
5,9 10 1 1913
Facet z odzysku
powrót do forum filmu Facet z odzysku

Po pierwsze PRZEWIDYWALNY, nudny, niby tylko 1.5h ale nie mogłam sie doczekać końca... Główny aktor irytujący, jego ukochana-gwiazda również...
Ale Milla za to bardzo fajna, dobra aktorka, nie wiedziałam, ze jest taka ładna ;)

ocenił(a) film na 4
smerfetka

No cóż-ja rzadko nudzę się na filmach,ale akurat ten film okazał się owym niechlubnym wyjątkiem...

ocenił(a) film na 8
mikrobas

A ja jestem zachwycony filmem....głównie ze względu na Mille, 8/10

ocenił(a) film na 9
smerfetka

Skoro masz tak bardzo wysublimowany gust filmowy, to jaki sens jest zabierać się za tego typu filmy..?

jovus

To było tak dawno, że nie pamiętam swoich motywów.. ;) Każdy lubi się czasem "odmóżdżyć". Zresztą nie wiem po co ta ironia, ciężko tu już coś napisać bo zaraz się znajdą złośliwcy znający twój gust ^^...

ocenił(a) film na 9
smerfetka

W sumie racja. Nigdzie nie spotkałem się z większą agresją niż na tej stronie : )
Tyle, że ja wcale a wcale nie uważam tego filmu za 'odmóżdżający'. Dlaczego dobrymi filmami mogą być jedynie dramaty, kostiumowce, czy komedie W. Allen'a? Wg mnie świetny i bardzo zabawny film, a do tego ciekawie opowiedziana historyjka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones