PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803333}

Fatum Elizabeth

Elizabeth Harvest
5,3 4 598
ocen
5,3 10 1 4598
4,7 3
oceny krytyków
Fatum Elizabeth
powrót do forum filmu Fatum Elizabeth

Klimatyczny, tajemniczy, trochę bajkowy, a przy tym momentami mroczny. Dopracowany w kadrach, dobrze zagrany, zjawiskowa Abbey Lee.

Logan87

Doprawdy "nieporozumienie"? I do nieporozumienia dochodzi na wszystkich portalach poświęconych filmom? Bo na każdym jest oceniany tak nisko.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Często bywa odwrotnie, jakiś film jest wysoko oceniany, a dla mnie jest przeciętny.

ocenił(a) film na 2
Logan87

To Twoja wysoka ocena dla tego filmu, to jest jakieś nieporozumienie. Gniot bez fabuły, bez jakiejkolwiek gry aktorskiej na poziomie (dobrze zagrany? dobre), bez scenografii do tego rodzaju filmów. Już za samą kwalifikację tego filmu na filmwebie do thrillerów należy się wiadro pomyj. Przeczytaj może definicję i porównaj do tego czegoś. Na imdb jest jeszcze dodane horror!! Kpina z ludzi.

ocenił(a) film na 7
berni_

@Logan87 ma rację, jeśli chodzi o niską ocenę tego filmu :P bez fabuły i scenografii? Dobre :D Chyba oglądaliśmy inny film :P akcja przez 90% dzieje sie w olbrzymim domu- czego oczekiwałeś po scenografii??? Gra światłem czy wnętrze ci nie podobały? A może przerobione komory hiperbaryczne na inkubatory? pisanie, że jej nie było jest żartem panie kolego

berni_

Film jest arcydziełem .! Kocham ten film .jak tak można krytykować tak dobry film ???

ocenił(a) film na 2
Logan87

Abbey Lee jest obrzydliwa anorektyczka...

ocenił(a) film na 2
BenMaciag

W sumie to nawet mozna to nazwac swego rodzaju zjawiskiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones