PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026330}
7,2 2 198
ocen
7,2 10 1 2198
Fenomen
powrót do forum filmu Fenomen

Czy tak jak w przypadku filmu o Wałęsie, będzie działała cenzura prewencyjna, a wszystkie głosy na 1 będą anulowane czy nieliczone do średniej? Bo tamten film o Nobliście, mimo że ocena była bardzo niska dla większości użytkowników, co widać po komentarzach i początkowej średniej bliskiej 1,9, nawet krytycy go nisko ocenili, to jednak wg portalu ma bardzo wysoką ocenę 6,2.

hazhell

nie ma to jak cenzura- stare dobre metody. masz inne zdanie, zablokujemy cię:)

hazhell

Jestem za! W czasach ludzi co łykają fake newsy jak sardynki, nie sprawdzają faktów a pragną sensacji i spiskowych teorii... Kiedyś ich można było poznać po aluminiowej czapeczce... teraz takich wybierają do rządzenia. Te tępe głąby deprecjonują Nasze ikony narodowe nie mając pojęcia jak szkodzą sobie samym. Sorry ale dla mnie to koniec poprawności politycznej. Owsiak i Wałęsa powinni obydwaj mieć Nobla, a Naród Polski za brak obozów uchodźczych podczas wojny ROS-UKR.

ocenił(a) film na 1
johanlarson

To jedź do Koreii Północnej i to biegiem, tam mają te same metody, które się Tobie podobają.
I nigdy nie wracaj.

Rajska_Chwila

"mają te same metody, które się Tobie podobają" - czyli jakie?
W Korei Północnej dostęp do internetu mają tylko wybrani, tak samo jest z telefonami komórkowymi. W ogóle Kwangmyong-u nie nazwałbym internetem...
Co ma piernik do wiatraka?
Dowiedz się coś o świecie - masz otwarty internet (nie jak Koreańczycy z północy) - i zweryfikuj je na portalach fakt-checkowych - i...
.... nigdy nie wracaj na Filmweb :P

ocenił(a) film na 1
johanlarson

Spadaj cenzorze. Twoja wiedza jest zerowa.

Rajska_Chwila

Proponuję spojrzeć najpierw na siebie a potem oceniać innych. Parodio człowieka :D

ocenił(a) film na 1
johanlarson

I tyle właśnie możesz, szczyt osiągnięty, napisz coś jeszcze, pośmieję się znowu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
hazhell

Myślę że cenzura będzie. W końcu Owsiak to przyjaciel globalistów popierający swego czasu szpryce i segregację sanitarną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
skate_kris

A na jakiej podstawie sądzisz, że jestem ruskim agentem i fanem TVP, skoro o tym w ogóle nie napisałem? No i masz chamski sposób wypowiedzi, kolego.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Napisałbym coś ale musiałbym się zniżyć do twojego poziomu i do poziomu tej pseudo partyjki pseudo patriotów z 5% poparciem której jesteś wyznawcą. Ruskiego trolla łatwo poznać po sposobie jego wypowiedzi.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

To napisz, bo tą wypowiedzią i tak zniżyłeś się do maksymalnego poziomu.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Niżej twojego poziomu nie da się zniżyć.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

A jednak się zniżyłeś.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

A jednak nie. A wiesz czemu? Bo nie ja powtarzam prawicową propagandę atakując człowieka który zrobił coś dobrego a czego wy nigdy nie zrobiliście i nie zrobicie. Nawet nie chciało ci się sprawdzić tylko powtarzasz za propagandą.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

Ja zrobiłem. Pomogłem wielu osobom przymuszanym do eksperymentalnych szpryc I duszenia się w szmatkach. Nawet z tego powodu otrzymałem podziękowania od personelu podbliskiego szpitala. Usilnie działam także przeciwko Traktatowi WHO, 15-minutowym miastom i innym chorym pomysłom globalistów oraz propaguję medycynę naturalną. A co zrobił Owsik? Czy to nie on doprowadził do segregacji sanitarnej na swoim Woodstocku i był za przymusem szprycowania ludzi?

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Potwierdziłeś to co przypuszczałem. Jesteś wyznawcą pseudo partyjki pseudo patriotów i coś ci się odkleiło. Nadal powtarzasz prawicową propagandę i nadal powtarzasz kłamstwa. Nie mamy o czym dyskutować bo za bardzo ci się odkleiło. W reptilian też wierzysz pewnie i w płaską ziemię, zabójczego chipa, mordercze 5G i mordercze wifi. Gdybyś nie ogarnął tego co napisałem to powiem tylko że była przeprowadzona ankieta i ludzie ogromną większością sami zdecydowali że chcą festiwal dla zaszczepionych ludzie nie Jurek Owsiak no ale tego propaganda ci nie powiedziała więc powtarzasz kłamstwa dalej. Był za przymusem szczepienia? Znaczy groził ludziom i mówił że mają się szczepić? oj dziecko, dziecko.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

Takim pogardliwym językiem i nazywaniem odklejeniem tego, co jest faktem, sam się ośmieszasz, mając w pogardzie ludzi, którzy ucierpieli przez te 2 lata tej śmiesznej pseudo pandemii. Tak, Owsik był za przymusem i mówił, że mają się szczepić. W moim mieście na finale WOŚP w tamtym roku również nie wpuszczali niezakeczupowanych a tam nie było żadnych ankiet w tej sprawie. A propo tej ankiety. Widać, kto przeważa w tej organizacji Owsika: ludzie popierający segregacje. No i w końcu Lewica i Koalicja Obywatelska, która też to popierała. W końcu Owsik się z tym nie kryje, że jest politycznie powiązany z tymi partami.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Pogardliwym językiem posługujesz się ty obrażając innych i powtarzając kłamstwa na temat innych osób. Co jest faktem? Bo póki co żadnych faktów nie podałeś ty ani żaden antyszczepionek. Jurek pod przymusem? I kolejne kłamstwo powtarzasz :) To że mówił że warto się szczepić to nie znaczy że kogoś do czegoś zmuszał. To że nie wpuszczali takich jak ty to zrozumiałe sam bym nie wpuścił z prostego powodu mianowicie nie zadaję się z takimi jak ty którzy powtarzają teorie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Jeżeli ludzie ucierpieli to właśnie przez takich jak ty którzy wymyślają te bajki. A propo tej ankiety dziecko drogie ta ankieta była przeprowadzona nie wśród ludzi z fundacji tylko wśród widzów festiwalu. Sam mogłeś oddać swój głos w tej ankiecie nikt ci nie bronił. Powtarzasz kłamstwa ale to tylko potwierdza moje słowa i to z jaką partią jesteś powiązany. Nie mamy o czym dyskutować. Żyj w swoim świecie powtarzając dalej swoje kłamstwa.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

Na siebie możesz mówić dziecko, nie na obcą osobę, której nie znasz, chociaż jak dla mnie to udowodniłeś, że bardziej powinieneś mówić na siebie gestapowiec. W końcu sam powiedziałeś, że rozumiesz, czemu nie wpuszczali osób niezakeczupowanych eksperymentalnym preparatem i sam byśich nie wpuszczał. Przecież Owsik mówił, że powinno się ludzi zakeczupować i nie podlega to żadna dyskusji: https://youtu.be/Oj-kmq4kO6s Bajki to ty opowiadasz. Znam wiele osobistych przypadków, gdzie ludzie ucierpieli i kropnęli po tych keczupach. Propo ankiety, czy jak sobie zrobię ankietę, czy mamy dzisiaj kogoś zabić i wyjdzie mi z wyników, że tak, czy to też będzie usprawiedliwienie?

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Będę nazywać cię dzieckiem bo jestem pewien że jesteś młodszy ode mnie więc jesteś dzieckiem. Najchętniej nazwałbym cię inaczej ale musiałbym się zniżyć do twojego poziomu. Nie wpuszczali z prostego powodu mianowicie żeby nie narażać innych zdrowia ale ty za mocno folią aluminiową głowę owinąłeś i ciężko ci to pojąć. Znam jeszcze więcej przypadków osób które się zaszczepiły w tym ja sam i o zgrozo wszyscy żyjemy nikt nie umarł. Zgony o których mówisz ty jak i twoja partia płaskiej ziemi tylko wy widzieliście i nikt inny a na pytanie o jakieś dowody zaczynacie odlatywać. Wiesz że przez palenie papierosów czy też przez picie alkoholu rocznie umiera więcej osób niż przez tą "morderczą" szczepionkę której się boicie? Dlaczego nie krzyczycie żeby zabronić palenia czy picia alkoholu? Kolejny raz potwierdziłeś że jesteś odklejoną od rzeczywistości osóbką. Z tą ankietą żeby kogoś zabić odleciałeś zupełnie. Jurek Owsiak mówił że ludzie powinni się szczepić ale nie mówił żeby robić to siłą czy też że trzeba kogoś do tego. To że ty i maleńka grupa foliowych czapeczek lubi bajki to dobrze opowiadajcie sobie bajki dalej ale w swoim gronie a nie między normalnymi ludźmi. Te bajki pewnie opowiedzieli ci reptilianie i bioroboty. To wszystko pewnie spisek masonów żeby odebrać wam płaską ziemię i zabić was chipami w szczepionkach, 5G i wifi. Od dziecko, dziecko.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

Sądząc po twojej wypowiedzi to bardziej stawiam, że ty jesteś dzieckiem albo może gościem o mentalności dziecka. Dowodów na szkodliwość szpryc jest sporo, m.in. w VAERS, pismach rządowych, badaniach naukowych, itp. Więc argument za ochroną przed narażaniem innych zdrowia możesz schować między bajki, zwłaszcza że zaszczepieni również roznosili wirusa. A czy są zakazy przemieszczania się lub wpuszczania osób niepalących i niepijących? Owsiak był za przymusem, takie są fakty, dziecko.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Dawaj te badania naukowe :D Ty nawet dziecko jak widać nie wiesz jak działają szczepionki więc o czym ty mówisz? Próbujesz błysnąć a się ośmieszasz :) Czyli to że się mówi że szczepienie pomaga to oznacza jednocześnie że kogoś się do tego zmusza? Niezły odklej to chyba przez tą folię aluminiową która za bardzo główkę uciskała. Dowodów na to że ty i tobie podobni opowiadacie bajki jest dużo więcej najlepszym tego przykładem jest to że nie potraficie przedstawić żadnych dowodów na potwierdzenie swoich bajek tylko ciągle powtarzacie to samo i żebyśmy sobie sami znaleźli haha. Oj dziecko, dziecko :) Z ciekawości ile masz lat? Z jakiego szpitala dostałeś podziękowania za walkę ze szczepionką? :D

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

Te sa tak skuteczne ze nagle zniknely a wszyscy odpowiedzialni za to nagle zrobili fiu fiu my nic wie wiemy ale o co wam chodzi przeciez jest wojna tera.

ocenił(a) film na 8

Zniknęły tylko w główkach wyznawców teorii spiskowych z pewnej partyjki ;) Fiu fiu tak właśnie te ludki robią w czapeczce z folii aluminiowej i chowając się przez morderczym 5G i wifi i uważając żeby nie spaść z krawędzi płaskiej ziemi ;)

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

Takimi wypowiedziami pokazujesz tylko, ze jestes glupszy od tych foliowych czapeczek. Łykaj dalej ze wszystko co możni tego swiata robia to dla twojego dobra bo oni chca o ciebie zadbac i sie martwia twoim losemXD.

ocenił(a) film na 8

Widzisz chłopcze różnica między nami jest taka że ty wierzysz we wszystkie bajki a ja nie :) Im głupsza teoria spiskowa tym szybciej ją łykacie :) Reptilianie, bioroboty, płaska ziemia, zabójcze szczepionki, magiczne chipy, masoni, NWO, 5G i wifi zabijające ludzi, chemtrails i ostatnio grafen w tabletkach :). Was nie można brać poważnie :) Jak was spytać o dowody na potwierdzenie waszych teorii to nikt z was nie potrafi nic przedstawić i wymyślacie jakiej kolejne bajki:)

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

A czym sie rozni to w co ja wierze od tego w co ty wierzysz. Ty mozesz miec racje ale i mozesz nie miec racji. Nie przyszlo ci to do glowy? "chlopcze". A gdzie ja pisze o repitalianach albo o tym co ty wymieniles tutaj? Ja napisalem komentarz odnosnie do cudownego leku ktory nagle zmiknal i nikt gp juz nie chce i nie potrzebuje.

ocenił(a) film na 8

Wiesz ja jestem już w tym wieku że wierzę tylko i wyłącznie w siebie nie w żadne bajki :) Wierzę w naukę a nie w teorie spiskowe. Wspomniałem min. o reptilianach bo osoby wierzące w to że szczepionka zabija w 95% przypadków wierzą też w tej bajki :) Szczepionki nie zniknęły i są nadal i wbrew temu co mówisz ludzie chcą i potrzebują bo nie wierzą w teorie które nie mają w niczym poparcia :)

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

Ja tez wierze w siebie i w nauke ale nie ze wszystkim musze sie zgadzac bo jestem autodydaktą i mam prawo do wlasnej opinii na niektóre tematy, Dla mnie narracja byla jasna podczas c19 albo jestes z nami albo cie zniszczymy i nagle wybuchla wojna i jest to samo a tamto zniknelo w czarodziejski sposób i tego nie zaprzeczysz nagle bach stop informacjom i terrorowi. To sie nazywa dla mnie programowanie któremu nas poddaja na kazdym kroku. Dlatego nie musze tego sluchac ani sie z tym zgadzac.

ocenił(a) film na 8

I kto cię zniszczył? ;) Mnie nikt nie zniszczył mimo że z nimi nie byłem :) Oczywiście że masz prawo do swojej opinii jak najbardziej tak samo jak ja mam prawo wyśmiewać ludzików takich jak ten wyżej :) To że nie ma informacji o czymś nie znaczy że coś zniknęło. Czy to że nie mówi się np. o Aids znaczy że Aids zniknęło? Albo czy to że nie mówi się o raku znaczy że ludzie na raka nie chorują? Programować dają się tylko proste umysły na przykład takie które wierzą w te wszystkie bajki które wyżej wymieniłem. I bardzo dobrze że tego nie słuchasz ja też to robią dlatego żyje mi się tak dobrze i jestem zdrowy i szczęśliwy czego i tobie kolego lub koleżanko życzę :)

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

Ale tez nie musimy sluchac politykow i różnego rodzaju ekspertów ktorzy w tv wystepuja bo nie wiemy jakie tak naprawde maja zamiary. W polityce im nie ufamy ale juz w kwestii naszego zdrowia mamy im zaufac? Nie chce mi sie dyskutowac ani kłócic kto ma racje bo to i tak jest bezsensu. DZisiaj to kazdy ma swoja prawde i niech tak bedzie zobaczymy dokad to nas zaprowadzi bo jak widac jest coraz lepiej a bedzie jeszcze lepiej!!!

ocenił(a) film na 8

Ale ja nie słucham polityków od bardzo dawna podobnie jak nie słucham ekspertów tym bardziej w tv bo tej po prostu nie oglądam (chyba że serwisy streamingowe). Ja jak już wyżej napisałem ufam i wierzę tylko sobie nigdy politykom bez względu na partie z której są to tym nigdy nie ufam. Co do ekspertów to wolę posłuchać tych niż niektórych ekspertów z tik toka czy fb których w ostatnich latach pojawiło się wielu. Nie oznacza to że tych ekspertów o których wspomniałem popieram we wszystkim i tak samo nie we wszystkim się z nimi zgadzam. A czy ja się z tobą kłócę? Nie ja tylko w sposób mam nadzieję że kulturalny (jeżeli nie to przepraszam) z tobą dyskutuję. Nie musimy się ze sobą zgadzać bo na tym polega wolność i ja to szanuję ale jeżeli ktoś jak ten kolega wyżej powtarza jakieś kłamstwa to ja będę w mniej kulturalny tą osobę wyśmiewać i zwracać jej uwagę. Ja już tyle teorii na temat szczepionek od osób podobnych do tego kolegi powyżej słyszałem że ciężko się nie śmiać. Jedna z moich ulubionych to taka że szczepionki to zło bo już nawet w biblii o tym napisali i to przewidzieli :) Sam powiedz czy można to traktować poważnie? Niestety dobrze nie jest i na to się nie zanosi chociaż kto wie co będzie za parę miesięcy. Długie lata miną zanim będzie w Polsce lepiej bo inne kraje mnie nieinteresują.

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

A sram na te teorie spiskowe ale nikt mi nie powie ze medycyna i leki maja za zadanie nas leczyc bo skoro tak to czemu z roku na rok wiecej ludzi zapada na choroby a szczegolnie na choroby psychiczne. Co do ku.... sie dzieje z tymi ludzmi. Czyzby za dlugo wojny nie bylo i sie w glowach od wszystkiego popie....? Przeciez my zyjemy w jakims psychiatryku. Ja i tak staram sie ograniczac internet juz do minimum bo to jest jakis glupi swiat po prostu.

ocenił(a) film na 8

Ludzie chorują bo jedzą nie wiadomo co i od kogo. Ja nie biorę np. nigdy antybiotyków bo nie uważam żeby to było dobre dla zdrowia. Odżywiam się w miarę dobrze i na szczęście na zdrowie nie narzekam. Co do zdrowia psychicznego to w Polsce w ostatnich latach rzeczywiście można zauważyć wzrost. Żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy. Rządzą naszym krajem nie powiem kto dlatego taki wzrost depresji wśród młodych w tym dzieci jak też dorosłych którzy sobie po prostu nie radzą. Oczywiście wzrost brzydko mówiąc czubów wśród społeczeństwa też jest zauważalny. Jedyna wojna na jaką się zanosi w najbliższym czasie to obawiam się że będzie to wojna Polsko Polska po wyborach. Żyjemy w matrixie czasami takie mam wrażenie ;) Żyjemy w kaczej Polsce czyli w sumie w psychiatryku. Dlatego polecam każdemu dobrą książkę zamiast internetu i tv :)

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

No ale my za bardzo nie mamy zadnej alternatywy. Bo jak mamy zamienic PiS na PO no to co to za różnica lol. Ja mysle ze duza role w zdrowiu psychicznym u mlodych ludzi robia te otępiajace och media spolecznosciowe i te platformy z tymi daremnymi serialami. I potem taki nastolatek nie wie czy on jest dziewczyna czy krzeslem bo nie zdecydowal jeszcze. Rece opadaja na ta cala poprawnosc. To sie nazywa wlasnie programowanie. Masz byc glupi i to im sie udaje doskonale dlatego w nic im nie wierze i nie biore lekow od tych co mi mowia o depopulacji swiata.

ocenił(a) film na 8

Na szczęście jest jeszcze wybór na kogo głosować. Dla mnie 3 partie na starcie odpadają a jedna to ta na którą głosuję zawsze i głosować będę nadal. Jestem lewakiem jak to od paru lat nas nazywają i dobrze mi z tym nie zamierzam tego zmieniać :) Poprawność nie jest zła. Nastolatki dobrze wiedzą kim są tylko część z nich udaje kogoś tylko dlatego żeby rowieśnikom się spodobać. Platformy społecznościowe to największe zło XXI wieku. Ja z racji swoich lat niestety już jakieś tam leki brać muszę ale nawet nie wiem od kogo nie zwracałem uwagi nigdy na to bo szkoda mi czasu na to.

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

Ale w Polsce nie ma juz prawdziwej lewicy tylko jakies popluczyny zostaly. A Konfederacji sie zarzuca ze jest ruska onucą co jest smieszne wręcz dla mnie. Wygra i tak PiS albo Platforma bo maja najwieksze zasiegi w pralni łba czyli mediach.

ocenił(a) film na 8

Może i nie ma prawdziwej lewicy ale ta która jest mi wystarcza. Wiesz czemu? Bo w przeciwieństwie do prawicy nie chce odbierać kobietom ich prawa do decydowania o ich ciele i o ich życiu, szanuje osoby wierzące w innego boga i szanuje osoby LGBT. Prawica odebrała kobietom ich prawa a osoby LGBT i wierzące w innego boga czy też właśnie kobiety ma za podludzi które nie mają praw. Wystarczy posłuchać paru przedstawicieli PiS czy konfederacji żeby zobaczyć że nie różnią się od pewnego akwarelisty z wąsikiem. Wiesz czemu o konfederacji zarzuca się że są ruską onucą? Pewien starszy pan z tej partii parokrotnie mówił że chciałby żeby putin był prezydentem Polski a inny starszy pan z tej partii spotykał się z ruskim szpiegiem i chwalił się tym w mediach społecznościowych. Młodzi przedstawiciele tej partii do dzisiaj się nie odnieśli do tego. Zresztą młodzi od nich nie są lepsi dlatego ta partia jest czymś podobnym do PiS tylko bardziej radykalna. Może i mają dobre pomysły na gospodarkę ale z odbieraniem praw kobietom czy brak szacunku dla innych niestety są skreśleni.

użytkownik usunięty
LukaszJakisTaki

A ja mam lepsza taktyke na życie. Po prostu mam wszystkich w du..ie. Mnie ta wojna nie rusza bo taki jest swiat ze wielkie mocarstwa zawsze duszą inne kraje to nie tylko Rosja ma problem z agresja a USA to co lepsze? Poza tym z tej wojny to i tak zyja koncerny zbrojeniowe i nie sądze zeby im zalezalo na pokoju bo liczy sie biznes a czlowiek to tylko jednostka.

ocenił(a) film na 8

Mi chodzi o szacunek do drugiego człowieka a nie atakowanie kogoś za to że jest innej narodowości i popieranie psychopaty i mówienie że chciało by się żeby ten psychopata był prezydentem Polski.

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

To dziwny masz ten szacunek do drugiego człowieka, skoro zwyzywałeś mnie od dziecka i ruskich onuc i tych, którzy byli przeciwni przymusu keczupu niebezpiecznymi dla zdrowia i szkodliwymi. Badań naukowych nad szkodliwością powstało mnóstwo: wzrost zakrzepów, udarów, zawałów serca, poronień ciążowych, itp. Powstało mnóstwo artykułów na ten temat. I tak jak mackiki napisał, zaczęła się wojna, ówcześni ci tzw. naukowcy promujący szpryce nagle zaczęli promować przygarnianie do Polski jeszcze mniej zakeczupowanych Ukraińców.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

W którym miejscu nazwałem cię ruską onucą? Specjalnie przeczytałem wszystkie komentarze i nic takiego nie napisałem. Sam siebie tak nazwałeś więc coś musi być na rzeczy skora tak siebie nazywasz :D Jesteś dzieckiem bo zachowujesz się jak dziecko. Twoje komentarze na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej to potwierdzają :) Badania naukowe ludzi którzy zajmują się na co dzień fotografią (jak pewien ekspert od szczepionek w Polsce z wykształcenia fotograf :) ) i różnych takich podobnych "naukowców" :D Wiesz że 1% umieralności jest nawet przy braniu witaminy C? :) Za dużo reptilian i biorobtów słuchasz:) Załóż czapeczkę z folii aluminiowej na główkę, wyrzuć telefon bo 5G cię zabije i koniecznie router bo wifi też jest mordercze :D Zakeczupowany to ty jesteś keczupem pikantnym z Kotlin :D I nadal powtarzasz swoje bajeczki i kłamstewka jak o Jurku Owsiaku :)

ocenił(a) film na 1

Ja już też to od dawna mam wszystko w poważaniu. Odkąd przestałem słuchać media głównego ścieku i tych, co promowali plandemię I szpryce, w tym i LGBT, to żyje mi się lepiej. Ale teraz myślę, że już będzie tylko lepiej.

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Zasada jest prosta wszystko robic na odwrót. To co mowia proponuja i nakazuja to osrac i robic totalnie na odwrót czyli wlasciwie XD.

ocenił(a) film na 1

Dokładnie. I trzymać się tych, którzy są z nami ;)

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Kto wie ten wie kto chce zyc w nieswiadomosci i sie ciagle kłócic to na reke tym co go programują. Co zrobic.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Ty to jak taki jeden Januszek z PiS jesteś :) Kolorowych kredek też się boisz bo ci się kojarzą?:D

ocenił(a) film na 1
LukaszJakisTaki

No to zdecyduj się, czy jestem z PiSu, czy z tej narodowej partii, co ma 5%, chociaż teraz jest w sondażach na trzecim miejscu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones