PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026330}
7,2 2 205
ocen
7,2 10 1 2205
Fenomen
powrót do forum filmu Fenomen

Uwaga, przestrzegam! Propaganda antypisowa nakręciła Owsiakową agitkę.
Podłe kłamstwa o naczelnym polskim sataniście.

Carnage1979

Łatwo obrzucić błotem Wielkiego Polaka... Chciałeś go obrazić? Nie wyszło. xD

Artur1982wwa

Wielkiego Polaka powiadasz...

Carnage1979

Rozumiem, że Twój nick "Carnage" i obrazek przedstawiający kosmicznego potwora -seryjnego mordercę to świadectwo głębokiej wiary? ;-)

Carnage1979

Zastanawiam się, czy to miał być trolling nafaszerowany ironią i sarkazmem, czy zwyczjnie byłeś pijany, jak to pisałeś :-)
Film dopiero wejdzie do kin. Prawdziwe opinie dopiero za tydzień.

alex44_2

Może ty coś piłeś, nie wnikam w nałogi innych. Ja film już miałem nieprzyjemność oglądać. Motłoch może i czeka na premierę w kinie. Ja nie muszę.

Carnage1979

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Po raz kolejny ta zasada znajduje zastosowanie. Skoro nie musisz czekać, to lepiej się nie odzywaj. Jak coś kogoś nie interesuje to po co się chce drapać tam gdzie go nie swędzi...

matchevy

Filozof za 5 groszy...

Carnage1979

Czym ty sie wyróżniasz spośród motłochu?

Carnage1979

Przestrzegam, propisowski propagandzista z góry "wie", że w filmie będą "podłe kłamstwa".

Carnage1979

Heh myślałem, że czasy paździerzowego trollingu skończyły się jakieś 10 lat temu...

ocenił(a) film na 8
Carnage1979

Ależ się ubawiłam :-D Naczelny satanista :-D

ocenił(a) film na 7
Carnage1979

Lepiej być naczelnym satanistą, który uratował nie jedno życie - sama korzystałam ze sprzętów WOŚP w szpitalu - niż hejterem, który nie zrobił niczego, wielkiego dla Polaków. Chyba, że się mylę? ;) poza tym - tak, jesteś hejterem, bo nie widzę w Twoich komentarzach ani krztyny konkretów. Ot, czysty pojazd na Owsiaka i film.

ocenił(a) film na 7
Carnage1979

PS. Pozwalam skrytykować mojego avatara, pewnie i tak nie wiesz, kto na nim jest. Mimo wszystko - pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Carnage1979

Idź być trollem gdzie indziej.

ocenił(a) film na 1
Carnage1979

Bardziej bym powiedział proglobalistyczna. W końcu Owsik popierał przymus szpryc I segregacji sanitarnej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Carnage1979

Pomyliłeś Owsiaka z Karolkiem Wojtyłą.

ocenił(a) film na 10
Carnage1979

Idź sobie oglądaj Republikę lub Trwam pisowsko-konfederacka amebo !!!

ocenił(a) film na 8
Carnage1979

xD ale bzdury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones